arrow
profile_image
wakka21
od 23. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,

Chtěli bychom jen na dovolenou na ostrov. Konkrétně do Chorvatska na Dugi otok. Má tu někdo zkušenosti s trajektem?

Děkuji za každou přínosnou informaci.

My jsme jezdívali na Rab a teda v sezóně je to docela sranda. Když jsme jeli tak před deseti lety, tak tam byly hrozné kolony a šlo to pomalu. Ty trajekty ujdou, ale třeba na trajekt z Calais do Doveru to opravdu nemá.

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla dvakrát na Hvaru a na Korčule. A na ostrov už nikdy víc. Totiž ta cesta sama o sobě není zase tak hrozná, ale je třeba k trajektu přijet s několikahodinovým předstihem nebo se člověk na něj nevejde a musí počkat na další... My kdykoliv jeli (pokaždé v sezoně), tak byly šílené fronty a návaly. Vždycky jsme k trajektu jezdili cca o 4 hodiny dřív, abysme mohli jet tím trajektem, kterým jsme chtěli.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem loni na Hvaru, stály se dlouhé kolony na trajekt, ale trajekt pobere teda celkem dost aut, jezdí tak hoďku, pak zpět. Jinak ten ostrov mne moc nenadchnul, nebylo tam moc vyžití, moře ale fajn.

arrow
profile_image
jitrenka89
od 17. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme jeli přes cestovku autobusem, takže trajekt byl zřejmě dobře podchycen a nemuseli jsme čekat vůbec.

arrow
profile_image
Gyal
od 15. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Trajektem jsme pluli celkem třikrát v posledních čtyřech letech v Chorvatsku a vždycky v sezóně. Na Hvar ze Splitu – obrovská loď, mraky aut, celkově ale dobré. Na Hvar z druhé strany, tedy z Drveniku - kratší cesta, menší loď. Přijeli jsme ve chvíli, kdy najíždělo poslední auto a my se na loď už nevešli, takže další spoj. Na Rab - krátká vzdálenost a menší trajekty, všechno ok.

Je asi dobré zjistit si předem plavební řád. Aspoň pro představu. I když v reálu to ale stejně může skončit jinak. Cesta se někdy zdrží, ale taky se třeba přidávají spoje, když je hodně velký provoz. O trajektech v Chorvatsku se dá najít něco tady: http://www.jadrolinija.hr/ nebo tady http://www.rapska-plovidba.hr/.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené