arrow
profile_image
Simunka
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
Jo docela mi to drží, ale nesmí být vlhko.
Teď jsem si koupila od Loréalu tvarující sprej a po něm mi to fakt vydrží.. Hned jak natáčky sundám, tak vlasy přestříknu, nechám to chvíli "ustát" a pak to teprve nějak upravuju.

Simunka
Teď jsem si koupila od Loréalu tvarující sprej
Jaký přesně, jestli se můžu zeptat? Jak to máš v galerce, tak mi to vydrží jenom chvíli

Pak to mám takhle:

(edit)

arrow
profile_image
Simunka
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
tak jsem ho konečně našla

to je on

Díky moc.. máš to místo laku? Já jsem ve stylingových přípravcích amatér, sotva se donutím použít pěnu , tak vůbec nemám přehled ..

Simunka
Teď jsem si koupila od Loréalu tvarující sprej a po něm mi to fakt vydrží
Tak jsem ho dneska koupila a hned zkusila a... musím si jít umýt vlasy Trošku dost tužící efekt, jsem to nějak neodhadla Ale třeba na ty natáčky bude super

arrow
profile_image
Simunka
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
jo,jo, místo laku. Moc mě mrzí, jestli jsem sem dala špatnou radu , ale mě to po tom drží líp. Sundám natáčky, "obstříknu " celou hlavu, nechám to pár minut a pak to nějak upravím. Buď jen rukama, nebo kartáčem- to když chci aby to víc povolilo..
Moc mě mrzí, že sis musela hlavičku znovu umýt..

arrow
profile_image
butterflygirl
od 30. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty laky a udělátka Indestructible jsou hodně silné. Já mám doma lak s klasickým rozprašovačem a opravdu to hodně drží. Používám to spíše na večer, když potřebuji, aby účes vydržel dlouho i při tanci atd, kdy nikdo nezkoumá, že mam maličko slepenější vlasy Jenom jsem zjistila, že není dobré použít výrobky téhle řady třeba na fixaci ofinky popř. patky, protože se mi okamžitě slepí i drobné chloupky na obličeji a jsou najednou bílé a jdou vidět

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tenhle sprej používám před tím než vlasy natočím na papiloty - každý pramen tím přestříknu, je to jediný způsob jak mi vydrží vlnité vlasy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Bjetushka: je to jediný způsob jak mi vydrží vlnité vlasy

Tak to musím zkusit,mě totiž taky vůbec nedrží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené