Ahoj děvčata, včera jsem viděla video

http://video.idnes.cz/?idvideo=V140401_144817_tv-z pravy_eli

mluví zde o twistování vlnitých vlasů, jako metodu jak zkrotit vlny.

Co vy na to? Znáte, zkoušely jste?

Vypadá to pěkně, ale řekla bych, že to bude docela ničit vlasy.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

co si myslíš, že na tom ty vlasy ničí? vždyť jenom namotáváš pramínky a necháváš je uschnout já třeba mám rovné vlasy, a když je chci vlnité, tak dělám něco podobného, akorát si pramen uprostřed rozpůlím a motám a motám až mi na hlavě vznikne takovej bobeček, kterej nechám uschnout.. tady na tom videu vlasy nejsou tolik utažené jako to musím mít já

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vypadá to zajímavě a neřekla bych, že by to mělo nějak extrémně ničit vlasy

arrow
profile_image
Petulka92
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No vypadá to pěkně, škoda, že vlasy mám více méně rovné ... Taky bych neřekla, že by to mělo ničit vlasy

myslíte, že neničí? já bych řekla, že tím kroucením se mohou polámat...každopádně se těším na mytí hlavy, až to vyzkouším, jestli to funguje

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Patty: Jsem si myslela, že žiji v jednadvacátém století a tahle "blbost" je notoricky známá... njn, dej blbosti rádoby "vznosný" název a je hned tzv. novinka na světě.
Bože, bože idnes fakt už nemá o čem psát.

název je pitomý, o tom žádná.... metodu jsem ale tedy vůbec neznala a to jsem o vlnitých vlasech načetla mraky informací

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Veselka10: Jsem si myslela, že žiji v jednadvacátém století a tahle "blbost" je notoricky známá...

Asi žiji v jiném světě, ale tohle jsem viděla poprvé...

Cituji Veselka10: Bože, bože idnes fakt už nemá o čem psát.

Náhodou fajn tip, také to někdy vyzkouším

Pro některé ( i já) je to stará normální věc, já to dělám tak že svoje vlnité podpořím tak, že vlhké je postříkám prejem na definici vln zakroutím do volnějšího drdolu a vyfoukám nebo nechám proschnout..Tohle mě nenapadlo že za mokra jednotlivě nakroutím..hned jak si půjdu umýt vlasy, tak vyzkouším! Znám plno kamarádek co neznají ani jednoduchý fígl zamotání a proschnutí takže bych nebyla tak hnusná... Akorát tomu někdo dal takový název

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Veselka10:
taky v tom nevidím žádnou novinku.. přijde mi to celkem jako intuitivní záležitost a ne bůhvíjaký objev

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené