Tak uz tu mame uceni a hubnuti, to ja neresim, ale zajimalo by me, jestli mate nekdo pozitivni ci negativni zkusenosti s komercnimi pripravky, jejichz ukolem je zlepsit pamet, koncentraci, zda na učení působí povzbuzující přípravky.

Uz mam sice delsi dobu vystudovano, ale ucim se na konkurz a premyslim, jestli neco "zazracneho" nevyzkousim. Sestra studovala farmacii a behem zkouskoveho se vzdycky necim dopovala... preptam se ji....

Uvazuji o ginko biloba ci jak se to spravne pise....

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

92

Ahojky, ja ti neporadim ale take by me zajimalo kdo mate s jakymi povzbuzovacimi prostredky zkusenosti......ja jsem porad jen na kafi a redbullu a to potrebuju povzbudit dost, 3 tydny uceni na 1 zkousku (

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Armelle
Ginko bilobou jsem se cpala před maturitou a myslím, že to mělo význam, odmaturovala jsem a paměť fakt fungovala daleko líp. Těžko říct jestli ginko nebo moje nervy na poslední chvíli donutili mozek pracovat naplno

Radull

A jak dlouho jsi tu zazracnou rostlinku brala?

Docetla jsem se, ze to ma pozitivni ucinek temer na vsechno, tak snad to nemuze ublizit....

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Armelle
Určitě tím, že to budeš brát nic nezkazíš mám pocit, že jsem to začla btát tak 2 měsíce před maturou

arrow
profile_image
cocci
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už mám sice po maturitě,ale jsem na vejšce,takže hlavně o zkouškovým je potřeba tělu trochu pomoct. Hlavně teda mozku,že?Kromě ginkgo biloba se mi osvědčil a řekla bych že to je ještě mnohem lepší Lecithin. Sice je to primárně jako na snížení cholesterolu,ale zlepšuje to výživu právě mozkových buněk takže já jsem po tom jela jak drak,paměť taky lepší. Dokonce sem při braní i shodila asi dvě kila, kamarádka ale třeba až šest. Takže doporučuje, zkuste to. Místo kafe, který mě už po delším pití spíš uspává, je lepší zelený čajík, nebo dělají i povzbuzovací s guaranou a tak, navíc v tom není kilo cukru jako v redbullech. Ještě je výborný energit nebo jak se jmenuje,je to v plechový krabičce a různý tipy- pro řidiče,na mozek, na oči atd.Nejhnusnější je ten na mozek a paměť, ale je fakt že to vás probere zaručeně, jak to divně chutná. Lepší dle mého názoru je ten s Q10,ten je dobrý,osvěží to a taky zlepší koncentrací.

Moje dcera se právě na maturu učí,pořídila jsem ji toto
http://www.lekarna.cz/walmark-ginkostim-guarastim- tbl-bls-30/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc
a dcera si to moc pochvaluje.Je to neškodné.
A bere to už 2 měsíce...

Diky za rady. Jdu si tedy koupit gingko a lecitin. Uvidim, zdali se za 2 tydny vubec muze projevit vysledek...

Ach, ach, vzdycky jsem si myslela, ze statnicemi uceni konci, ale kdepak, tak to mozna bylo za casu nasich maminek, statnicemi a s diplomem v kapse to teprve zacina..ucte se, ucte... mozna jsem jen prilis ctizadostiva...

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Armelle,
můj kolega zase přísahá na Piracetam. Já tomu neveřím, věřím na pravidelnost v učení a hlavně- motivaci.

Maria,

ja tomu v podstate taky neverim, vystudovala jsem 2 vysoke skoly bez pouzivani zazracnych pilulek. Ale navrat ke knize po nekolika letech, i na kratkou dobu, je celkem tezky a verim na efekt "placebo".

Trosku jsem se divala na net a piracetam bych si tedy nevzala, vzdyt je to lek pro duchodce...

Ale ginkgo biloba a lecitin se mi libi, docetla jsem se na ruznych strankach, ze zlepsuje celkove prokrveni, pomaha pri studenych nohou, a to uz je pekne.

A lecitin ma take celkove pozitivni vliv na organismus, nejenom na pamet.

Maria

Ted jsem si v Tvem profilu vsimla, ze jsi lekarka. Tvuj kolega verici na Piracetam je take lekar? To by tomu mel vice rozumet... mozna to skutecne funguje...

Sestra farmaceutka vzdycky brala behem zkouskoveho kvanta ruznych pripravku, je pravda, ze se vydrzela ucit od rana od 8 do pulnoci a vzdy vsechny zkousky udelala velmi brzo a se skvelym vysledkem. Ja jsem k tomu mela mnohem lezernejsi pristup ....

Ahoj, já také používám piracetam a opravdu to pomáhá...vždycky v období zkoušek ho beru. Nevím jestli funguje zrovna na paměť, ale určitě na koncentraci...Vím o čem mluvím...zrovna jsem přišla ze zkoušky, v noci jsem spala 2 hodiny a jinak se furt učila...Tak dlouho bych bez prášků nevydržela. Stojí cca 170 kč 1200-silnější a je v něm asi 60 tablet...Ginko je určitě fajn a zdravější, ale ta na mě nepůsobila...Určitě doporučuju, jestli máte někdo málo času a hodně zkoušek...

Simona

A jak dlouho jsi to brala? Nebolela te z toho napriklad hlava? Nebyla jsi hyperaktivni?

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Armelle,
kolega je taky lékař a je ohromně chytrý. Jinak Piracetam objektivně nefunguje, taky se používá jenom u nás a v Německu. Tím "objektivně" myslím, že to nikde na světě nebylo prokázáno nějakou studií na pacienzech, že by to opravdu statisticky významně pomáhalo. Ale kolega to fakt tvrdí...možná placebo efekt, to je fuk, hlavně, když to pomáhá.
Mně krade čas, když se na něco chystám, piluju si nehty etc., když se potřebuju učit, tak si dám určitou hodinu a to pak dodržuju. A basta.
Nevím, jak to chodí dbnes- testy a tak- já jsem měla samé 1 a bylo to tím, že jsem se učila každý den trochu a hlavně- pokud to šlo, šla jsem jako první a vářila se jako mistr světa, i když se mi dělalo špatně..
Jednou jsem měla okno po Rohypnolu- to byl trapas.
M.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, a hrstě Piracetamu bere můj manžel po "draku".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené