arrow
profile_image
MyDva
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, jak to je. Podepsala jsem mandátní smlouvu s tím, že jsem si měla živnostenský list udělat do tří měsíců od jejího podepsání, avšak po necelém týdnu, kdy jsem nic nevydělala, jsem musela opustit město a tím pádem ani nedocházím do ,,práce,,. Ve firmě mi řekli, že nic rušit nemusíme, že pokud se do tří měsíců vrátim, že smlouva zůstane platná a že pokud se do tří měsíců nevrátim, že smlouva automaticky zanikne. Ani prý nebylo nutné to hlásit ne úřad práce, tak jsem nic nenahlásila....co je na tom pravdy? Nerada bych nějaké nesrovnalosti a později problémy...

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejde o zepter?

arrow
profile_image
MyDva
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, jde...

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak je to jak říkají, taky jsem tam byla, nic dohromady nevydělala, tak jsem tam přestala chodit a po třech měsících mi přišel dopis , že se mnou ukončují spolupráci z důvodu dlouhého nicnedělání...
Na úřadě nic taky hlásit nemusíš..Taky jsem to "zkoušela" při podpoře a nic jsem nikde nehlásila...Oni to tam dělali takhle všichni. Ty tři měsíce mají takhle naschvál , aby ti nechali jako otevřené dveře, kdyby sis to náhodou rozmyslela.

arrow
profile_image
MyDva
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už jsem se bála, protože jsem se dočetla, že v rámci úřadu práce můžeš vydělat pouze 4.000,- hrubého a oni tam slibovali hory doly...takžepokud je to bez nahlášení a ukončení, tak doufam, že nás minou nějaké nepříjemnosti

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jj neboj, skončila jsem v červenci, v říjnu přišel dopis a jinak se níkdo neozývá..

Jinak jsem tam byla rok a řeknu ti , že střízlivej tam jeden bejt nemohl....Jak se ti lidé lakují....a ty kontakty..

arrow
profile_image
MyDva
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tam byla jen chvilku a pak z rodinných důvodů musela odejít, ale asi bych to tam psychicky neunesla...člověk tam vlastně pořád lže...byla jsi tam tedy už na živnosťák? Kolik sis cca měsíčně vydělala? Zdá se mi, že je to tam jedna velká nejistota, co se peněz týče...

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No přesně jak říkáš, je to nejistota, ale peníze se tam vydělat dají,někteří měli 60 -100 000.
Ale to dělali vlastně pořád, kontakty, v kanceláři, narozeniny jezdili víkend co víkend...
No já tomu tolik času neobětovala, ani jsem ho neměla.
Moje nejvyšší výplata byla 27 000, ale neviděla jsem to pokupě, ale nadvakrát, protože záleží na tom , kdy si lidé převzali balík a zaplatili první splátku, když se to nevešlo do zepter měsíce- oni mají jiné měsíce, tak měl jeden smůlu... No taky jsem dobu nevydělala nic, když lidi třeba nepřišli , já dojížděla , tak jsem vlastně prodělávala, můj manžel byl z roho na nervy..
No anebo ti stornovali objednávku, takže snaha marná, nebylo to proplacené.
A to lhaní to bylo fakt neštěstí. Já jsem nikdy nepřemlouvala a nesnažila se vnutit za každou cenu, neměla jsem na to žaludek. Ale ti co ho měli, měli i pěknou výplatu.

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a živnosťák jsem neměla....

arrow
profile_image
MyDva
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem ráda, že to mam tak nějak za sebou. Jsem opět bez práce, ale bez ní jsem vlastně byla i v dobu, kdy jsem těch pár dní byla u zeptru...

arrow
profile_image
IVKA 7
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám stejný obavy, podepsala jsem mandátní smlouvu, nedostala jsem ani její kopii. Druhý den jsem přišla nabízet Bioptron, teda nabízela to jejich reprezentantka, která mi den předtím dala podepsat mand. smlouvu. Zjistila jsem, že ta práce není pro mě, že ji nedám, tak jsem ji hned na míste napsala 2x odstoupení od mand. smlouvy, jednu kopii jsem ji tam nechala a požádala ji , jestli mi taky dá kopii mand. smlouvy, kterou jsem jí den předtím podepsala-ona odmítla. Jenomže podmínky na odstoupení od mandatní smlouvy nejsou vždy stejné, a ty podmínky jsou uvedené v mand. smlouvě a když takovou smlouvu podepíši mám nárok na kopii. Nic jsem nedostala, pouze takové jednání---ted´ jen čekám, co mi pošlou, co budou chtít....Mandátní smlouva měla 4 stránky, bylo to honem , honem tady to podepište k ničemu Vás to nezavazuje a já *****, mě ani ve snu nenapadlo, že nedostanu , když už to teda podepíši hned, ani tu kopii te mand.sml.,kterou jsem já podepsala. To, že mi ji nedají domu pročíst před podpisem-chápu, to dělá hodně firem, tvrdí, že si tak chrání svoje kno-how, ale když ji podepíší hned , tak podle právnika , na smlouvu kterou já podepíši-mám nárok na kopii.
Tak ted´ čekám co z toho bude. Prosím máte tady s tím nějakou-jakoukoliv zkušenost?

arrow
profile_image
Gedik
od 18. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám podobnou zkušenost. Šel jsem si vyslechnout jejich nabidku a dali mi na podepsani mandatni smlouvu a taky na me nalehali, at to podepisu atd. V klidu jsem si ji tam precetl, trvalo to asi hodinu a pak jsem to teda podepsal s tim, ze to stejne nejspis vypovim. Dohodli se se mnou, ze mi druhy den zavolaji a pojedeme na prvni akce. 2 tydny se nikdo neozyval a pak mi prisla postou kopie mandatni smlouvy s dalsimi dokumenty. Mandatni smlouva je na dobu neurcitou, takze jeji platnost lze vypovedet pisne a nemyslim si, ze bude automaticky ukoncena. Nebo Vam nekomu prisla automaticky vypoved mandatni smlouvy po ubehnuti tech 3 mesicu na dodani zivnostaku?

arrow
profile_image
palec
od 14. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky jsem jim tohle podepsal. Vlastně ještě týž den, jsem je žádal o vypovězení, jelikož nemám zrovna na tuto práci žaludek, vnucovat něco lidem
Teď nedávno mi přišla kopie, tak jen doufám, že to nebude mít žádné následky, když mě tak ubezpečovali, že to je na cca 3 měsíce a když člověk dělat nebude, že ho systém automaticky vymaže....

arrow
profile_image
Nikol753
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prosím Vás, jak jste napsali tu žádost o odstoupení? Jsem v úplně totožné situaci jako ,,palec" v posledním příspěvku a nevím si rady s tím,, co tam mám napsat. A zkoušeli jste pracovat pak hned někde jinde? nevím, zda můžu podepsat smlouvu jinde, když nevím, jaká je výpovědní lhůta tady

arrow
profile_image
andy22
od 25. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Také jsem byla na pohovoru a také jsem podepsala mandátní smlouvu s tím, že nastoupím 1.9. 2012 ale až doma jsem zjistila že jde o práci na živnosták a to mi tam nikdo neřekl, takže od toho ruce pryč. Sice se vychvaloval jak lidi si tam vydělají, ale nevěřím tomu, nikoho totiž neznám aby mi to přímo dosvědčil.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené