arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj všem ,

máte někdo zkušenost s výrobky z řady 24/7 od UD?

Hodně mě zaujal korektor, četla jsem hodnocení na zahraničních serverech a jsou více méně velmi kladné, jen prý je na něm špatné to, že je nutné ho ořezávat (není vysouvací).
Dále by mě zajímala tužka na rty, konkrétně odstín OZONE (tedy průhledná), hlavně výdrž.

Ale určitě budu ráda za zkušenosti se všemi výrobky řady 24/7.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Korektor jsem měla a byl super, konzistence krémová, ale ne zase moc, pěkně držel, krytí taky celkem dobré. V ořezávání bych velký problém neviděla. Dál určitě stojí za vyzkoušení tužky na oči, ty jsou skvělé, velký výběr barev, krásně se nanáší a po zaschnutí vydrží celý den.

Reaguji na Cindova: Ahoj, jak píše Whisper, také doporučuji tužky na oči, jsou neuvěřitelně měkké, po pár vteřinách zaschnou a drží. Používám i na vnitřní linku s super, drží fakt po celý den.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky díky, o těch tužkách jsem četla, ale obávám se, že bych je asi nevyužila.. a ani nevím, zda bych si zvládla vybrat, těch odstínů mají opravdu širokou škálu. No uvidíme, třeba nějakou na zkoušu objednám.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Super cenu majú na tie ceruzky na stránke krasotika.sk .

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Veruška123: Vždyť tam UD nemají, kromě jedné sady. Já jsem stejně myslela ty tenké linky.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na whisper:
Ale ja som ani netvrdila , že tam majú extra ponuku.

arrow
profile_image
MatulQa2
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ja som písala mail na krasotiku, či neobjednajú tie 24/7 ceruzky tenké, mi odpísali že oni predsa v ponuke tie ceruzky majú....ale to sú tie hrubé ako píšete....a na stránke kvalitnakozmetika.sk Vám ich objednajú, ale cena za kus je 20 EUR čo je podľa mňa dosť prehnané...

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MatulQa2:
Na krasotike sa tiež dajú objednať keď zadáte špeciálnu objednávku .

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MatulQa2:
To teda hej.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Veruška123: Ale ja som ani netvrdila , že tam majú extra ponuku.

Psala jsi ale, že tam mají super cenu, což teda taky není zrovna pravda.

Za dobrou cenu se dají koupit na stránkách jako hqhair nebo lookfantastic. Navíc tam mají skoro pořád slevu 10-20%. A mají tam všechny odstíny. Nevidím důvod, proč to kupovat přes sk eshop, kde je nulový výběr.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na whisper:
Podľa mňa cene je super, za tie ceruzky a keď pozrieme aj na kvalitu. Lacnejšie som ich na nete nenašla.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Veruška123: Ty, které tam mají ale nejsou ty, o kterých se tady bavíme. Takže to je trochu mimo. Jsou to stínové tužky v mini verzi.

Když už jsme u těch stínových tužek, tak ty mi nevyhovují vůbec, nejsou nijak extra máslové a špatně se mi nanáší. Mnohem lepší jsou třeba Sephora Jumbo liner za polovinu ceny.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na whisper:
Pokiaľ viem, téma je Urban decay 24/7 produkty. A ako som už písala, na krasotike sa dá dať špeciálna objednávka kde im napíšeš čo by si chcel a oni ti odpíšu za akú cenu to zohnali. Sa potom rozhodneš či to chceš alebo nie.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Cindova: Dále by mě zajímala tužka na rty, konkrétně odstín OZONE (tedy průhledná)

na co je průhledná tužka na rty? To je jako univerzální konturka proti rozpíjení? Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené