arrow
profile_image
Klaruš
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky chci se jen zeptat jaké máte zkušenosti s gelem UV Gel Miláček od EXPY, jestli vám drží, neodchlipuje se atd...Předem děkuji za odpověď. A ještě jaké gely používate na francii?ja používám od Tashy a zdá se mi dost řidký...

já ho také používám a jsem spokojená. Mám vyzoušení pink od Lionu a ten bych si už nepořádila, dělá odchlipky a také jsem ještě vyzkoušela od Enii modelovací a je také dobrý a hustý. Zákaznici některé vyhovuje více od Expy a některé od Enii, asi budu muset vždy pořizovat oba, jiné jsem nezkoušela

arrow
profile_image
petmic
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dost jsem o něm četla, že teče, tudíž se s ním né moc dobře pracuje. Já používám elanails-růžový jednofázový, a to jak na přírodní na nohou tak na tipy a jsem s ním maximálně spokojená už 3 roky. Bílý gel používám hustější od lenynails, profesionálky doporučují extra bílý gel od Magneticu, tak o něm vážně uvažuji. Údajně stačí jen jedna tenká vrstvička.

arrow
profile_image
Klaruš
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji petmic: Dost jsem o něm četla, že teče, tudíž se s ním né moc dobře pracuje. Já používám elanails-růžový jednofázový, a to jak na přírodní na nohou tak na tipy a jsem s ním maximálně spokojená už 3 roky. Bílý gel používám hustější od lenynails, profesionálky doporučují extra bílý gel od Magneticu, tak o něm vážně uvažuji. Údajně stačí jen jedna tenká vrstvička.

A ten na tu francii drží dobře?a jak se ti s ním pracuje?francii děláš štětcem a nebo kuličkou, ja mám ten svůj hrozně řidký, je jako voda a musím stejně dávat více vrstev...
A děkuji za odpověedi....mocinky!

Cituji Klaruš: francii děláš štětcem a nebo kuličkou

sice to není otázka na mě, ale já dělám kuličkou, neumím si to štětcem ani představit

Cituji petmic: Dost jsem o něm četla, že teče, tudíž se s ním né moc dobře pracuje

neteče, je krásně vyrovnávací

arrow
profile_image
Klaruš
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Atanera: sice to není otázka na mě, ale já dělám kuličkou, neumím si to štětcem ani představit

Děkuju moc za odpověď, jsem ráda, že se můžu s někým podělit.
Ja Miláčka mám, hezky se vyrovnává, to je pravda, ale nevím proč, ale asi po dvou dnech se mi začne odchlipovat na mém přírodním nehtu, ale na tipu mi drží. Mám ho dostatečně daleko od kůžičky a i C mám hezké, tak nevím proč...A na fraancii používáš jaký gel?

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Atanera: neteče, je krásně vyrovnávací

Já ho taky mám a jsem spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Prostě záleží na každých nehtech. Miláčka jsem taky používala, má konzistenci se kterou se dobře pracuje, ale na mých nehtech se odchlipuje. Teď jsem nově zkusila sunflower a spokojenost, ani po 14-ti dnech nemám odchlipky. Takže to chce jen zkoušet

arrow
Neprodává v Bazaru

A ten bílý by mě taky zajímal, mám od EBD a je hrozný, v lampě dělá publinky, i když se snažím dávat opravdu tenkou vrstvu

Cituji Klaruš: ale asi po dvou dnech se mi začne odchlipovat na mém přírodním nehtu

je několi důvodů proč ti nedržím, můžeš mít špatně zpilované nehty, nebo taky špatně odmaštěné, taky musíš používat primer a já používám i podkladový gel. Pokud tohle vše děláš, tak pak už jenom zbývá varianta, že ti nevyhovuje. Jak jsme již psala, dělám nehty několika kamarádkám a některé se také po něm dělají odchlipky, ale až tak po 14 dnech a tak jsem na nich vyzkoušela od Enii a ty jim sedí, mně osobně zase vyhovuje ten miláček, záleží jak komu, chce to zkoušet.
Přemýšlím že taky ještě koupím nějaký jiný abych měla přehled

Cituji Klaruš: A na fraancii používáš jaký gel?

taky bych teď nějaký potřebovala a sama navím. Mám extra bílý od expy, je nádherný, ale vadí mi, že se musí nanášet v tenoučkých vrstvách a tak 3-5x a to straně zdržuje, když se dá malinko silnější vrstvička, tak se nezapeče, volala jsem tam a tam mi právě poradili, že ty vrstvy musejí být až průhledné. Teď jsem si koupila od expy makeup a tak to zkusím, tam možná budou stačit vrstvy 2-3, uvidím. Pak mám nějaký bílý z modeláže a ten mi taky moc nevyhovuje, při zapečení se na něm někdy udělají bouličky. Tak teď pořád váhám, jestli zkusit nějaký jiný od Expy, mají jich hodně a nebo jestli nevyzkoušet od enii, na ten jsem slišela taky chválu a nebo mám ještě tip z aukra nějaký polský od renii za dobrou cenu

arrow
profile_image
Klaruš
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Atanera: taky bych teď nějaký potřebovala a sama navím

Já jsem slyšela, že není špatný od Lady křídově bílý.A ten x Expy na tu francii má jakou konzistenci?Ten z aukra bych raději neriskovala....Zkusím ještě ten podkladový gel, myslím že zpilované to mám dobře, používám prep i prim.

Cituji Klaruš: ten x Expy na tu francii má jakou konzistenci

ten extra bílý je řídký a nanáší se štětcem. Teď o víkendu si budu dělat nehty, zkuším ho na makeup a podle toho se rozhodnu, už nemůžu ale dlouho čekat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky se mi často tvoří odchlipky. Obrátila jsem se s tím na tuhle diskuzi a poradili mi, že mám špatně odstraněnou mikrokůžičku..zkus vyzkoušet tohle...

Ahoj,
sice si sama nehty nedělám, ale moje nehtařka tento gel používá a musím říct, že jsem velice spokojená...drží a drží a drží....

Já používám Miláček i moje známá nehtařka a je moc fajnmůžu doporučit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené