arrow
profile_image
LucieSm
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Slečny, ženy, dámy. Mám dotaz ohledně užívání krému Lomexin.
Doktor mi nutil krém užít ihned na veřejném WC, protože mám jistý problém, který však den vydrží. V lékárně mi paní sdělila, že po aplikaci se musí min. 20 minut ležet.
Máte zkušenosti s tímto krémem? A jak přesně se dělí první dávka?

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieSm: Doktor mi nutil krém užít ihned na veřejném WC

Obecně ke všem podobným poševním globulím - tohle je trochu hloupý. Obvykle to funguje tak, že ty globule/čípky jsou měkké a zavedením se roztečou a pokryjí sliznici. Proto je vhodné po aplikaci chvíli ležet, tedy nejlépe si to dát na noc, aby to chvíli účinkovalo. Pokud si to tam vložíš někde na veřejnosti a tím pádem nemůžeš být chvíli v klidu, tak ti to akorát všechno vyteče na kalhotky a účinek bude určitě menší... Jednou jsem to takhle v zoufalství udělala (dost se mi to rozjelo a domů jsem se měla dostat až v noci) a fakt to se to tam neudrží Díky bohu mě napadlo dát si tam vložku, takže mi to vyteklo jen na ni a neměla jsem až tak zapatlané kalhotky.

arrow
profile_image
LucieSm
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to neriskovala, mám s krémy a různými pastilkami dost zkušeností, protože na záněty docela trpím... Počkala jsem do dnešního rána a v klidu si poležela.. myslím že ten jeden den to nevytrhl

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené