arrow
profile_image
mi.misule
od 13. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla bych dotaz ohledně nestárnoucí módy - trenčkotů. Mám v plánu si jeden takový pořídit. Nechci si koupit nějaký "jen aby byl", ale chtěla bych i trochu kvalitnější. Nemám ale moc představu, v jakých obchodech bych svůj kabátek měla hledat.
Můžete sem pro inspiraci vkládat svoje úlovky, komentáře s cenou, značkou a jak jste s ním spokojeni. Třeba obrázky budou pro někoho i do budoucna inspirativní

Já mám tento
http://www.svetova-moda.cz/2586-damsky-kabat-guess -by-marciano-biker-trench.html
v béžové. Vypadá stejně jak na obrázku - i moje postava je podobná. Je hrozně pěkný, se zlatými zipy na rukávu a podél knoflíků a na ramenou má takové prošívaní a la motorkářské bundy, nevím jak to popsat, ale vypadá to i přes to elegantně. Kupovala jsem ho v outletu za 5 600 plus mínus, původní cena byla kolem 11, ale kdoví jestli Jinak látka je kvalitní, nedá se to moc srovnat s mým bývalým trenčkotem z HM, zpracování precizní, Guess by Marciano je kvalitou dál než Guess jeans nebo jak je ta jejich základní odnož, takže jsem spokojená. Akorát číslování je divnější, mám 42, ale moje reál velikost je 38, tak možná je to italské značení?, protože ten kabát odpovídá spíš menší 38 nebo většímu Sku.

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na gumidek: nádherný

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám béžový z New Yorkru v akci za 250 kč a mám ho už dva roky a jsem sním naprosto spokojená

Mám 4 trenčkoty (černý, nude, sv. růžový a leopardí) a všechny za pár stovek a jsou v pohodě.

arrow
profile_image
Bianca88
od 12. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som si svoj kúpila pred 3 rokmi v Bershke , stál tuším niečo do 30 eur a sedí mi stále dodnes, čo sa už sama čudujem a premýšlam o kúpe nového, takže inšpirácia sa hodí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené