arrow
profile_image
ZuzZzis
od 12. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jaké máte zkušenosti s kosmetikou na vlasy z Avonu? Kadeřnice mi řekla, že jejich šampony, masky, kúry sice nádherně voní, ale ničí vlasy. Jaky na to máte názor?

arrow
profile_image
Per-quiee
od 4. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Avon je na vlasy hotová katastrofa... ale myslím, že na Avon péči o vlasy je tady několik témat

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ZuzZzis: nejsem kadeřnice, ale dřív jsem ty šampony používala a nic moc, udělaly se mi akorát lupy.... akorát ten jejich olejíček na roztřepené konečky je super..

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemám ráda tyhle ,,značky,, , které se věnují všemu - dekorativní kosmetika, krémy, parfémy, vlasová kosmetika a spoustu dalších a ještě do toho nabízejí jejich šperky a kabelky .. ..... Raději používám vždy specialiozovanou kosmetiku ... Takže za mě Avon na vlasy NE

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já tady budu výjimka a řeknu, že za mě ano. Ze všech běžně prodejných šampónů se mi dělají lupy. Avonovské mi lupy nedělají. Mám vlasy pěkné, lesklé a husté. Ale taky používám konopný olej, takže tomu dávám větší váhu co se týče kvality mých vlasů.

Ber i slovo kadeřnice s rezervou, chtějí ti prodat drahé výrobky. Takže uvaž sama. Moc drahé nejsou, můžeš si je zkusit a uvidíš.

To samé bylo řečeno i mě a naprosto souhlasím pro mě totálně nevyhovující kosmetika.

Tak já mám ráda masky na vlasy od Planet spa, používám masku s olivovým olejem která je úžasná hlavně na prodloužené vlasy a výborná je také maska s černým kaviárem .

arrow
profile_image
RomankaH
od 15. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Z Avonu na vlasy jen sérum na konečky vlasů,ten je výborný.Jinak mi přípravky dělají lupy.A to jsem na to nikdy netrpěla.

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

avon kosmetiku používám

arrow
profile_image
Nik14
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj tak já mám z avon kosmetikou moc dobré skušenosti používám šampon s argánovým olejem od advence a kondicionér s fialkou vlasy mám pak krásně hebké vonavé a lesklé jdou i dobře rozčesat a to mám dlouhé kudrnaté vlasy! Já jiný šampon a kondicionér už nepoužívám jen tyhle za mě tyhle výrobky super

Nádherně voní, to sice ano, ale opravdu na vlasy je to katastrofa, jedinou věc, kterou jsem si od nich na vlasy koupila byl ten arganový olej, myslím, že jej představovala Fergie, ten mi pomohl na krepaté vlasy.

Holky nejhorší co je, řekla mi to sama kamarádka, která vyvíjí krémy, šampony apod., že nejhorší šampon je Head and Shoulders!

arrow
profile_image
Ivulinka
od 7. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně tato vlasová kosmetika vyhovuje. Není o nic horší, než všechny drogerkové v cenové relaci + /- 50,- Kč. Měla jsem na doporučení kadeřnice i profi šampony od LOreal proffesionel přes Kérastese až pod Sebastian a....rozdíl teda nevidím.

arrow
profile_image
ZuzZzis
od 12. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adela Ska: nejhorší šampon je Head and Shoulders!

řekla v čem nejhorší? mám pár známých co si ho chválí a považují ho za nejlepší.. tak to mě překvapilo

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Já teda Avon celkově moc nemusím. Co se týče vlasovky tak mi vyhovuje akorát to jejich zelený sérum, i když je to teda z nouze ctnost. Lepší jsou tekutý krystaly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené