arrow
profile_image
iiiv
od 7. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Zajímalo by mě jestli tu některá z vás má zkušenosti s indickými vlasy? mám vlasy přidělané pomocí vlasových pásků, ale jsem docela smutná z kvality indických vlasů asi to není to pravé ořechové pro mé vlasy, vypadají tvrdě a nepřirozeně. Bohužel jsem dala na levnější variantu. Měla jsem si připlatit 2 tisíce a koupit vlasy evropské. . zajímalo by mě jak jsou na tom ostatní. . . díky

Ahoj, odkud ty pásky máš ? Já měla indické vlasy přímo od firmy Hair talk a ty vlasy byly opravdu kvalitní, jen bylo dost blbé, že ten pásek ve kterém byly "zadělány" ty vlasy, se trhal .

arrow
profile_image
iiiv
od 7. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na KATHIA:

Já mám ze stránky vlasovepasky.cz, jako asi jsou kvalitní,ale na mé vlasy tvrdé a nepoddajné:/ je pravda, že to tam u nich měly napsané, a já blbá jsem dala na levnější variantu. . Jinak s tou metodou jsem taky na vážkách, mezi spoji mě hrozně svědí hlava, a vyčesaný culík s tím taky teda moc nejde, abys nad tím nestrávila pul hodiny:-/ Tak to tak vypadá, že pro mě jsou nejlepší asi opravdu jen clipy, nasadíš a sundáš kdy chceš. . nevím jestli bych tuto metodu zrovna doporučila. Ale zase jsem do vlasů takový blázen že musím vyzkoušet všecko

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené