Zdravím Vás dámy,
zajímalo by mě, jak moc ovlivnuje přeliv kvalitu vlasů, jak je ničí, Vaše zkušenosti a budu velice ráda za kadeřnické rady Pokud už tu téma je, tak mě, prosím, přesměrujte, nikde jsem ho nenašla
Používám Garnier Color Shine modročernou, někdy Loreal Casting Creme Gloss, taky modročernou. Když jsem sem tam použila barvu na vlasy, měla jsem konečky sušší, takže už zůstávám pouze u přelivu. Mé vlasy jsou přírodně hnědé, ani ne jemné, ale kudrnaté, žehlím tak dvakrát týdně a délka je skoro po pas.
EDIT : Ještě bych dopsala, že se barvím tím přelivem jednou za 3 měsíce
Děkuji za Vaše příspěvky

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já používám asi 2 roky Casting. Ano,ničí vlasy méně než barva ale udělala jsem pokus-ostříhala jsem si konečky a po týdnu se nabarvila (tedy spíše napřelivovala) a roztřepené konečky byly zpět. Takže vyloženě to asi vlasy neničí ale nebarvit se vůbec je samozřejmě nej A teď se chystám na černou hennu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no mě vždycky říkala kadeřnice že přeliv vlas jen obalí na nějakou dobu barvou, kdežto barva úplně změní strukturu vlasu tím že ho přebarví na požadovaný odstín.
takže podle mě nějak extrémně neničí

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já roky používala přelivy, nikdy barvy a ty vlasy byly stejně zničené (i když barva ničí určitě víc). Teď už pár let nebarvím a ta kvalita je někde úplně jinde, barvit už nikdy nechci.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji XJiťa: přeliv vlas jen obalí na nějakou dobu barvou, kdežto barva úplně změní strukturu vlasu tím že ho přebarví na požadovaný odstín.
takže podle mě nějak extrémně neničí

Cituji Caisy: roztřepené konečky byly zpět.

Aha, ale to mohlo být i něčím jiným, nemyslíš?

Cituji Caisy: A teď se chystám na černou hennu

Myslíš indigo? Taky jsem nad tím uvažovala, ale ono to musí nějak dlouho působit, ne?

Cituji XJiťa: říkala kadeřnice že přeliv vlas jen obalí na nějakou dobu barvou, kdežto barva úplně změní strukturu vlasu

To zní tak, jakoby to vlasy nemělo ničit vůbec No, kéž by, ale já už se přelivama barvím dlouho a ted naposled, když jsem na to hodila barvu dlouhotrvající, tak se mi roztřepily konečky, takže si to musím tak 5 cm nechat střihnout a do té doby jsem ted barvila tak 2 roky právě těmi přelivy a vlasy byly ok a pak jednou ta dlouhotrvající a musím to nechat zkrátit, proto mě zajímalo, jestli je to vůbec možné, že ty přelivy jsou tak šetrné.

Cituji Cherish: barvit už nikdy nechci.

Teda, to já bych nemohla, jsem typ sněhurka a černé vlasy mi fakt sedí, v hnědých jsem nevýrazná

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Arfar: Teda, to já bych nemohla, jsem typ sněhurka a černé vlasy mi fakt sedí

To já taky, ale když si uvědomím, kolik let mi trvalo dopracovat se k téhle kvalitě, rychle mě to přejde
Já si prostě myslím, že i když jsou přelivy šetrnější než barvy, pořád je to zásah do vlasů.

arrow
profile_image
Slunéčko
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherish: a jakou značku přelivů si používala? Kamarádka si už přes rok kupuje kadeřnický přeliv Richesse de Diacolor a vlasy má pořád krásné

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Arfar: To zní tak, jakoby to vlasy nemělo ničit vůbec

no nechtěla jsme tím říct že vůbec ale určitě ničí minimálně oproti tomu co udělá barva

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Slunéčko: Normálně z drogerky, název přesně nevím, je to už dost let. Je teda fakt, že když jsem nechávala odrůstat melíry, dala mi kadeřnice na ztmavení nějaký šetrný pečující kadeřnický přeliv a to byl fakt rozdíl. Takže teď už bych šla jedině ke kadeřnici, nic z drogerky už bych si na vlasy nikdy nedala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

měla jsem platinový přeliv od Matrixu a přišlo mi, že mi vlasy akorát vysušoval, ale vlasy byly pevnější. Ale přeliv už raději nee.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Arfar:
Tak samo že mohlo ale nemyslím si,to by musela být jó náhoda aby se to udělalo hned takhle po přelivu Prostě zásah do vlasů je zásah do vlasů.
Jinak s tím indigem nevím,právě že to chytá strašně lehce a rychle,ale myslela jsem to tak,že dám černou a hnědou hennu 2:1 takže přímo černá to nebude,spíš taková tm.hnědá

Cituji Cherish: Já si prostě myslím, že i když jsou přelivy šetrnější než barvy, pořád je to zásah do vlasů.

To určitě je

Cituji Cherish: když si uvědomím, kolik let mi trvalo dopracovat se k téhle kvalitě, rychle mě to přejde

Já právě měla hnusné vlasy, když jsem vlasy zesvětlovala na blond, ted, s těmi přelivy je mám lesklé, zdravé, akorát ted musím těch 5 cm střihnout, jinak jsou mé vlasy ok

Cituji XJiťa: ničí minimálně oproti tomu co udělá barva

Taky si myslím
Reaguji na Cherish:
Napadá mě, nebylo to Palette? Hodně stížností jsem slyšela i četla na ty jejich přelivy, že prá hodně ničí vlasy.

Cituji Caisy: spíš taková tm.hnědá

Možná kávová, nevím, nevyznám se v tom

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přeliv (semipermanentní barva) obsahuje cca 1,9 - 3% peroxidu vodíku, proto vlasy poškozuje méně. Kryje ale max do 50% a nevýhodou je rychlejší vymývání oproti permanentní barvě, která proniká dovnitř vlasu a má dlouhotrvající efekt

Reaguji na Rina24:
Děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené