arrow
profile_image
Antoanet
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nestudujete, nestudovali jste, nebo neznáte někoho, kdo studoval Vyšší odbornou školu informačních služeb v Praze. Přecházím tam z VŠ a nevím, co očekávat... Děkuji za odpovědi, je to pro mě důležité

arrow
profile_image
Luchee mojeid
od 29. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám naprosto stejný dotaz. Taky tam za pár dní půjdu na první dny studia. Přestupuji z ČZU, kde se mi to velmi brzy přestalo líbit, a tak jsem rok sháněla práci- nepříliš úspěšně- a hledala nový obor. Škola vypadá přívětivě, jen se bojím, že matematika bude dost pokročilá (jdu na obor PIS). Mám v plánu se jí pokusit naučit, velmi bych uvítala učení společné v případě nouze. Jsem nesmírně zvědavá, jaké to tam bude a těším se.

arrow
profile_image
Antoanet
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Luchee já jdu na Podnikovou informatiku jen na nebakalářský obor, bakaláře mám v plánu dodělat si jinde. Přestupuji z Univerzity Pardubice, kde se mi nelíbil přístup tak doufám, že zde to bude lepší.. Taky se těším a zároveň i lehce strachuji

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já jsem tuto školu studovala, ale nebakalářský obor Informační management - Služby muzeí a galerií. Bavilo mě to a nebylo to nějak extra náročné. Bylo to na 3 a půl roku (poslední půlrok pouze praxe) a předměty byly fajn - většina mě bavila. Profesoři taky v pohodě, hezký prostředí. Ráda na ty léta vzpomínám. Ale s PIS zkušenosti nemám, takže vám bohuže neporadím.

arrow
profile_image
Antoanet
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj já jdu taky na nebakalářský v pátek byl zápis a jsem z toho celkem taková přešlá, celkem mě to zklamalo, tak doufám, že se můj první dojem zmýlil a bude to lepší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené