arrow
profile_image
Pořic
od 26. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojík, jsem krátce odstěhovaná od rodičů, kde jsem používala rodinný fén ETA, už více postarší. Jsem typ co vlasy nefénuje, ale občas se zadaří, že nestíhám a fén by bylo potřeba, kor teď když chodím do práce =D
Jelikož mám žehličku Remington Protect & Shine (od roku 2007) a nebyl s ní doposud žádný problém a funguje jak nová, tak bych ráda u této značky zůstala.
Můžete mi poradit jaký fén od této značky koupit, co jsem zatím koukala, tak výběr je velkej, ale nemůžu se nějak rozhodnout. Moje vlasy jsou středně dlouhé, husté, mírně zvlněné a hodně neposlušné =D , ale taky bohužel náchylnější. Proto by to chtěla nějaký fén, který by byl šetrnější
děkují

arrow
profile_image
aneta1
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj takže já mám fén REMINGTON pro ionic 2000 a můžu jen vřele doporučit.! Je fakt skvělý.) Miluju ho a nevyměnila byh ho.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám teď nově Remington AC5000 a jsem s ním naprosto spokojená Já myslím, že u Remingtonu nemůžeš šlápnout vedle, spíš se rozhoduj podle hlasitosti a podle váhy - některé jsou těžší do ruky, ale zase s nimi máš vlásky hned suché, takže se to dá snést.

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aneta1: REMINGTON pro ionic 2000

Zrovna včera jsem se s tímhle fénem poprvé fénovala a už jsem si ho naprosto zamilovala , takže souhlas, je to dobrý výběr

http://cz.remington-europe.com/women/haircare/drye rs/pro-ionic-2000-d5010.html

arrow
profile_image
leneczka
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, jelikož teď dělám promoakci na výrobky Remington, tak jejich fény mám v merku. Většina jejich fénů už má ionizaci a keramickou mřížku (pro rovnoměrný rozvod tepla). Navíc novinka fén D 3710 má funkci turbo, takže když opravdu spěcháte, zmáčknete turbo a vlasy jsou suchý jedna dvě. Docela šikovnej je i fén D 5800, ten má zatahovací kabel, takže odpadá starost, kam se šňůrou. Oba dva jsou i pěkně barevný. Pak můžu klidně doporučit ostatní D 5010, D 5005, D 3157, je jich spousta...přeji šťastnou ruku při výběru.

arrow
profile_image
X-tynka
od 5. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Danice: Ahoj a jakou má ten fén barvu? Oni píšou, že je červenej, ale mně teda nepřijde, že by tohle byla červená...

arrow
profile_image
choco-late
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ráda bych věděla zda máte někdo zkušenosti s Remington AC 8000 Keratin Therapy Pro, zda je lepší tento nebo nějaký ionizační? Nějak se v tom moc neorientuji tak bych potřebovala poradit, děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené