Ahoj,
letos hodlám jet na kratší dovolenou do Turecka, ale riviéra mě moc neláká, spíš bych raději viděla Istanbul, už delší dobu po tom toužím. Bohůžel se mnou nemůže nikdo jet, proto jsem si řekla, že pojedu sama. Lidi mě ale straší, že to není zrovna bezbečné město, zvlášť pro blond cizinku. Ráda bych proto znala váš názor, obzvlášť od vás, co jste město navštívily. Nerada bych dopadla tak, že se kvůli předsudkům svého okolí budu bát jít sama ven.

Reaguji na WercaK: Já bych sama do Turecka nejela a to z jednoho prostého důvodu - otravní Turci. Povím ti, to je něco strašného. Byla jsem v Turecku asi 3 roky zpět jen se sestrou a byla to katastrofa, tam sis skoro ani "neuprdla" aby tě neobtěžoval nějaký Turek Turecku jsem ještě dala šanci loni, protože tam chtěl letět přítel, tak jsem tedy kývla a bylo to o dost lepší. Přítel je vysoký(187cm) a udělaný, takže mě Turci naštěstí téměř vůbec neotravovali

Tak jestli chceš tak já pojedu s tebou jako Vasil

Jo

Turci jako takoví otravní nejsou, teda jsou, ale podle toho co jim dovolíš Oproti tunisanům např. Do Istanbulu bych ale v současné době nejela kvůli nepokojům a už vůbec ne sama holka.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě néé Známá tam nedávno jela s kamarádkou na 3 denní výlet a večer i v noci nemohly nikam chodit protože všude číhali úchyláci . Jedině tam jeď s nějakým chlapem, ale sami ženské, natož ty sama vůbec. To bych neriskovala

arrow
profile_image
lucinka01
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Minulý rok jsem v Istanbulu semestr studovala a normálně jsem chodila sama ven, po obchodech, večer po tmě si zaběhat. V té době jsem byla blond, dlouhý vlasy. Nedej na média a na ty co znají Turecko jen z hotelu A vyraž

arrow
profile_image
Anomalie
od 11. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejela bych

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky bych klidně vyrazila sama. A to jsem také blond Třeba se tam s někým seznámíš a nebudeš sama. Co vyzkoušet couchsurfing? (nevím, jestli znáš, ale vyřešila bys ubytko i společnost jednou ranou).

Moc děkuju za vaše názory a zkušenosti. Bohůžel tak jako tak tam budu muset jet sama, ale už delší dobu se tam strašně chci jet podívat a ted mám konečně peníze. Ještě to promyslím.

arrow
profile_image
screenfunny
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem taky měla možnost strávit pár dní v Istanbulu, ale s přítelem...... A je to báječné a skvělé město s příjemnými lidmi a otřesnou silniční dopravou Nevím jestli bych se tam vydala sama, ale Istanbul je dost turisticky navštěvované město, tak nemyslím že blondýna navíc se tam ztratí Zkus někoho přesvědčit, protože je to fakt zážitek a turku se nemusíš bát, pokud se s nimi nebudeš moc družit, tak si nedovolí nic.

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na WercaK: Já bych tedy jela hned! Turci jsou samozřejmě otravní, ale brzy se je naučíš odpálkovat, nic jiného ti ani nezbyde . Doporučuju i do těch veder žádné kraťasy a sukně pod zadek, hluboké výstřihy atd. Istanbul je sice hodně "západní" město, nicméně jednak je nepříjemné, jak na tebe čumí, jednak je lépe v tomhle směru nevyčnívat moc z davu, když budeš sama.

Cituji aneet_: večer i v noci nemohly nikam chodit protože všude číhali úchyláci

To měly dost blbé , neb noční život v Istanbulu je opravdu zážitek. To mohly za ty peníze radši sedět v ČR, no ne?

Sama bych se večer pohybovala jen po větších osvětlených ulicích, kde jsou lidé, tak to ale dělám i v Praze, takže mi to nepřijde jako nějaké extra bezpečnostní opatření.

Jediné, čeho bych se bála, jsou protesty - tak se prostě vyhneš Taksimu a hotovo.

Reaguji na saprenza: Oblečení bude v pohodě, pokud se rozhodnu budu tam moci jet pravděpodobně až v říjnu, což je mi líto, ale asi s tím nic nenadělám. Horko už tudíž nebude.

Do Turecka vždycky jezdím s přítelem a je to v pohodě. Jsou jiné země, kde je to otravování mnohem horší. Ale sama jsem tam nikdy nebyla, tak nedokážu posoudit...

Mně v poslední době dost vyděsilo, jak unesli ty dvě holky v Pákistánu, takže bych se sama za sebe bála Jasně, nelze tyhle země srovnávat, ale i tak mě to odradilo např. od cesty do Kambodže (i když ano, opět vím, je to něco jiného). Takže asi tak...

Reaguji na Milijana: Tam bych se také bála, ale do Turecka docela odvahu mám. Ženy to mají opravdu těžké, pořád se musíme bát. Moje známá cestovala sama jen s poutníky po Indii, to obdivuju, neměla bych takovou odvahu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené