arrow
profile_image
Renule77
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobré dopoledne. Chtěla bych se jen zeptat na vaše zkušenosti týkající se vydávání nových platebních karet, konkrétně u mBank. Stávající karta mi expiruje teď v březnu. Nová mi dosud nepřišla. Nepřišel mi ani žádný e-mail... Už jsem zadala dotaz přímo na mBanku a čekám na odpověď, tak snad se brzo dočkám jak odpovědi, tak karty, jinak nebudu moct čím platit a vybírat z bankomatů a budu úplně bez prostředků... Je sice fajn, že mBank je bezpoplatková banka, ale poslední dobou mi přijde, že to je asi jediná výhoda. Hezký den!

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám platební kartu u CSOB a karta mi expirovala koncem loňského roku....stále jsem čekala,že mi přijde nějaká výzva nebo email,ale když jsem kontaktovala banku, bylo mi řečeno,že mám vypnuté automatické obnovování karty a musím tedy o vydání nové karty extra zažádat.....otázkou je,zda nemáš to ten stejný " problém " . Vydání nové karty trvalo cca 14dnů, myslím,že to snad bylo i rychlejší...

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Renule77:
http://www.mbank.cz/forum/
Zde se to řešilo.

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Já nevím, ale nikdy jsem nebyla obesílána, že by mi měla vypršet karta. Maximálně mě upozornil bankomat, pokud jsem si vybírala peníze. Vždycky jsem si zavolala nebo se domluvila na pobočce. (jiná banka než mbank) a musela se starat sama. Nebylo by jednoduší zavolat na infolinku? Nebo už si tam volala?

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem u mBank a kartu už jsem měnila víckrát. Stačí zavolat na mLinku a tam se přes ten automat dobrat až k tomu, že potřebuji novou kartu. Možná to jde už udělat i v internetovém bankovnictví. No, nečekala bych na banku, ale prostě zažádala o novou, je to zdarma - jak ta původní.

arrow
profile_image
Jazzwomen
od 22. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně chodí automaticky poštou měsíc předem, akorát aktivace z toho důvodu není automatická - kvůli zneužití, musí si ji člověk aktivovat pomocí portálu a aktivační sms. Nemám s nimi žádný problém.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také to tak mám, mBank mám, ale tento účet nepoužívám. Karta mně ale stejně chodí, ani ji neaktivuji

arrow
profile_image
Maxana
od 20. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mBank špatná neni. Equa bank mi vyhovovala víc. Tak jsem už jen u Equy. Doporučuju.

arrow
profile_image
Maxana
od 20. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Equa bank - spokojenost. Doporučuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené