Znáte někdo schopného zubaře, který dobře vymění amalgámové plomby za bílé? Mojí zubařce se do toho nechce, pořád mi opakuje, že amalgám je nejlepší. Dělám to kvůli tomu, abych se zbavila rtuti v těle. Proto bych chtěla i někoho, kdo to udělá fakt dobře a bude ten amalgám hned odsávat, aby se mi dostalo co nejmíň rtuti do těla. A hlavně kdo umí dělat plomby a nebude mi vyvrtávat zdravé zuby, což dělaly s oblibou moje dětské zubařky. Děkuju.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, kolik na to máš financi, ale dobrá klinika je Dent Medico...

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

v amalgámu je rtuť inertní, i kdybys spolkla amalgámovou plombu, tak vyjde neporušená zase ven, to zaprvé
za druhé, existují případy, kdy je amalgámová plomba výhodnější a to třeba u zadních zubů, protože zkrátka vydrží mnohem víc, než kompozit

Klariska děkuju prověřim to, máš s tím osobní zkušenost? bylas tam na tom?
Kikulina:
tak tohle ti přesně řekne zubař, který tomu i opravdu věří, protože mu to řekli ve škole a hustí to hustí do nich farmaceutický firmy, ale neni to, bohužel pravda. Rtuť se uvolňuje a usazuje v buňkách. Ono ne vše, co do nám řeknou tak opravdu je.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aghy: tak tohle ti přesně řekne zubař, který tomu i opravdu věří, protože mu to řekli ve škole a hustí to hustí do nich farmaceutický firmy, ale neni to, bohužel pravda. Rtuť se uvolňuje a usazuje v buňkách. Ono ne vše, co do nám řeknou tak opravdu je.

směju se, směju, amalgám je inertní sloučenina, prostě tomu tak je, nevěř bio-přírodno-homeopatickým báchorkám, chemie je exaktní věda

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aghy: děkuju prověřim to, máš s tím osobní zkušenost? bylas tam na tom?

Byla jsem tam na bělení, ale uvažovala jsem i o bílých plombách, ale z důvodu, že mám jen 2 a to na stoličkách jsem nakonec na to nešla.

arrow
profile_image
Elorka
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám přesně stejný problém, dětská zubařka mi zaplombovala i zdravé zuby prý "projistotu" protože se ty stoličky vzadu hodně kazí a teď se těch plomb nemůžu zbavit, i když už mám nového zubaře a je fakt dobrý tak mi stejně nechce vyměnit ty ošklivé černé plomby za bílé a já bych za to dala opravdu cokoliv. Nebaví mě mít plechovou (s prominutím) hubu kdy se nemůžu ani normálně zasmát protože se hned bojím, že to všichni uvidí a co si pomyslí. Jestli je někdo z Ostravy a okolí a má s tím zkušenost tak bych byla fakt vděčná za každou radu ke komu s tím zajít nebo co a jak.

Cituji Kikulina: směju se, směju, amalgám je inertní sloučenina, prostě tomu tak je, nevěř bio-přírodno-homeopatickým báchorkám, chemie je exaktní věda

tak smát se můžeš, nech si udělat testy, co máš v buňkách a úsměv ti ztuhne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené