arrow
profile_image
Olivka
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V září jdu na reoperaci prsou (posun implantátu) a chtěla bych se zeptat především těch, které máte máte po výměně nebo reoperaci. Mám strach hlavně z boesti zad, protože to bylo poprvé opravdu k nevydržení. Bolí záda i při dalším zákroku nebo jen při tom prvním? Abych věděla na co se mám připravit. Děkuju za ospovědi.

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám 19tý den po výměně a záda mě bolí ukrutně - myslím, že záda budou bolet stejně, protože nemůžeme spát na boku a v jiných polohách.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel i mě po reoperaci záda bolela stejně!

arrow
profile_image
bata
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

56

Mě bolela záda jen poprvé a šíleně.Podruhé kupodivu ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já musím říct, že po 1.augmentaci "jsem málem umřela" bolestí a to nejsem cimprlich (nakonec to bylo špatně odvedenou prací a všude jsem měla prý nějaký gel, proto ta bolest), po následné reoperaci a výměně implantátů (samozřejmě u někoho jiného) jsem kupodivu šla 3. den domu a skoro nic mi nebylo...takže já musím říct, že po reoperaci, žádná velká bolest se nekonala

mam 2 miesice po reoperace a zada boli silene
asi to bude taky velikosti implantatu mam tam 705ml

arrow
profile_image
Annett
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nebyla jste některá na reoperaci u Doležala? Čeká mě to nejspíš po létě, mám kapsuli na levém prsu, Dr. se reopce nebrání, ale nebavili jsme se zatím o ceně, tak doufám, že dodrží, co sliboval už při konzultaci, že operuje kapsule zdarma, že bych platila jen anestezii a pobyt. Nemáte někdo zkušenost?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené