arrow
profile_image
Primavera
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, kdy přesně začínají výprodeje v Itálii? Kde se dobře nakupuje v Miláně nebo v menších městech v Marche ?

Děkuji.

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Primavera: Slevy začínají 7.července do 1.září,hned ze začátku je skoro všude 30procent sleva a pak pomalu i 50 procent a více,ale to už jsou věci a ty nejlepší kousky přebrané.Já většinou nakupuju hned,protože pak už třeba nemají všechny velikosti zboží.

arrow
profile_image
Primavera
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rickina:

Děkuji paráda. Já jsem chtěla jet až v srpnu. Tak to teda je pozdě. Kam jezdíš na výprodeje ?

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na rickina: Taky jsem překvapená,že slevy jsou už tak brzy, Jinak já nakupuji zde a jsem maximálně spokojená.http://www.mcarthurglen.it/noventadipiav e/

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dále pak nákupní centrum Oriocenter.it Bergamo nebo illeonedilonato.it Desenzano,kdyžtak koukni na obchody co tam jsou za značky,alle není to Miláno

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Primavera: Ten první odkaz je velký outlet,je to tam jako ve městečku,moc pěkné a mají tam opravdu všechny značky a nakoupíš tam super

Já jsem byla v Itálii - v Udine 15. června a již byly slevy naprosto všude V srpnu budou obchody plné podzimních a zimních kolekcí, takže musím vyrazit nakoupit nové kousky na zimu (je to trošku zvláštní si v žabkách zkoušet zimní bundy, ale tak hlavně, když je pořádný výběr ) !

arrow
profile_image
Primavera
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

HOLKY, JSTE STRAŠNĚ HODNÉ.

Díky moc za tipy. Já už pomalu balím kufry.

Krásné léto a díky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené