arrow
profile_image
Madona
od 13. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, pokud jste někdo abslovovali vyrovnávaci kurz na UJAKU budu ráda za každou informaci. Mám zájem o magisterský obor "Speciální pedagogika nebo Speciální pedagogika - učitelství".

Vystudovala jsem Učitelství občanské výchovy a dějepisu pro 2. stupeň ZŠ na MU v Brně (Bc. pak NMgr.).
Po studiu jsem rok učila (zástup za mateřskou) a následně odešla na 6 let na MD.
Nyní se mi nepodařilo sehnat místo mé aprobace na příslušné škole. Prý to není moc žádaná aprobace.
Získala jsem místo učitelky v mateřské škole v červnu. Práce mě moc baví, daleko více než na 2. stupni, bohužel však nejsem kvalifikovaná pro práci v MŠ.
Domluvila jsem se, že si dodělám Učitelství pro MŠ nebo Speciální pedagogiku, abych byla do MŠ kvalifikovaná.
Nyní jsem zjistila, že UJAK nabízí Speciální pedagogiku, ale protože jsem na Bc. specku nestudovala musela bych projít vyrovnávacím testem.
Bohužel je pozdě se přihlásit na vyrovnávací kurz, který bude jprobíhat již od pondělí. Paní ze studijního mi řekla, že se ale můžu zůčastnit testu i bez kurzu. Cena vyrovnávacího testu je 6000 Kč, což je dost a nerada bych peníze promarnila.
Proto prosím o jakékoliv informace k vyrovnávacím kurzům na UJAKU. Klidně piště SZ. Sháním také materiály, abych se mohla připravit.
Nebo myslíte, že bych testem neprošla (z vlastní zkušenosti nebo z doslechu od kamarádů apod.) a je lepší počkat na příští rok, až se budu moc zúčastnit vyrovnávacího kurzu?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené