arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Ahoj holky, jako každým rokem mě trápí svědění, zarudnutí pokožky a nesnášení všelijakých šamponů (používám jak přírodní, profi i obyčejný drogérkový). Asi to je způsobeno nošením čepice, protože mám tato příznaky pravidelně celou zimu. Napadlo mě teda, že vyzkouším nějaký šetrný dětský šampon a vybrala jsem si Sebamed. Máte někdo zkušenosti, jak na Vás dětský šampon působí? Jaké dělá vlasy? Nemastí? Díky za veškerý info.

ahoj,já kdysi,když jsem měla vlasy v lepším stavu,tak jsem zkoušela nějaký johnson s heřmánkem a nemohla jsem vlasy po tom vůbec rozčesat, pořád jsem doufala, že to bude lepší,ale neé. podle mě,jestli máš vyzkoušený všechny šampony a nic nepomáhá,tak bys třeba měla skočit na kožní,ať ti dá nějakou vodičku nebo já nevím co na recept, třeba ti jiný šampon nepomůže,ale je potřeba "něco odbornýho". a nebo prostě pod čepicí tě ta kůže bude svědit bohužel pořád tak nosit jen ve velkým mrazu,jinak ne. nebo máš moc teplou čepici,že se ti tak potí hlava,tak zkus nějakou slabší

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje sestra má hodně ciltivou pokožku hlavy, pořád se škábe.. po všem (i dětských) ale pak zkusila Head and Shoulders sensitive a má pokoj. A v DMku taky mají nějaký na extremne citlivou atopickou pokožku s co nemá ani parfémy, ph 5,5 atd a stoji asi 50 kč ale ten nema ozkoušeny.
Obecně si ale myslim že dětský šampony jsou fajn Určitě šetrnější. Ale tohle co máš, je prý docela běžné, už jsem o tom slyšela hodně.

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dětský šampon Hipp a nemůžu si ho vynachválit... Johnson mi tedy vůbec nesedl a ty ,,dospělácké" také nic moc. A kupovat a testovat jeden po druhém - značka, druh, to se mi nechce. Tento mi sedl a jsem tomu ráda. Vlasy se mi o něco méně mastí a jsou takové ,,příjemnější" na dotek, ,,poddajnější" při učesání... Je ale jasné, že ne u každého to bude stejné.

arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestliže to máš jen v zimě, kdy nosíš čepici, může ti to způsobovat prací prostředek či aviváž, ve kterém čepici pereš. Měla jsem to tak.

arrow
profile_image
Weronyc
od 11. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už pěknou dobu používám dětský šampón- Ultra doux od Garnier, meruňkový a můžu ti říct, že je 100x lepší, než šampóny za několik stovek, které jsem dříve používala (Loreal, Redken,Kerástase). Mám po něm krásně jemné a lesklé vlasy, krásně se rozčesávají a už do nich nemusím dávat kondicionér. Navíc je jemný k pokožce, nepálí v očích a úplně úžasně voní

Cituji drazula: Mám dětský šampon Hipp

Taky ho používám, má nádhernou jemnou vůni. Jsem s ním spokojená. Na závěr používám ještě oplach z piva ředěného vodou 1:1 a to mi vlasy vyživí, zpevní a natuží.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Ten chválený Hipp jsem kdysi měla, ale už si nepamatuju na výsledky. Jinak čepici nosit musím (je to spíš pletený baret, není tedy moc teplá), mám Raynardův syndrom a bez ní by mi byla šílená zima A vy co máte vyzkoušený dětský šampony: nemastí se vám po nich hlava?

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nemusí být ani dětský, kup si jakýkoliv šampon bez sulfátů, myslím, že to je příčinou svědění hlavy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji lucis: nemusí být ani dětský, kup si jakýkoliv šampon bez sulfátů, myslím, že to je příčinou svědění hlavy

No vzhledem k tomu, že má tento problém jen v zimě, tak je to spíš tou čepicí. Zkus jí prát v mýdle

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Já peru všechno v dětské Lovele.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na VeronikaEma: To není záruka. Nemusí ti sedět Hlavně na citlivou pokožku hlavy. Taky to můžeš mít tím, že se topí a je suchý vzduch

Reaguji na VeronikaEma: a zkoušela jsi nějakou vlasovou vodu? lopuch/bříza/kopřiva? mimochodem si dneska možná půjdu pro nějaký šampon z těhle: už fakt nevím coby tak dám vědět až vyzkouším
http://www.krasa.cz/garnier/detska-kosmetika/
já teĎ mám právě vlasy takový strašně přetížený těma drahýma šampónama,tak jim chci dát chvíli pokoj,ale nevím ,jestli to vydržím, podle toho jaký budou vlasy...

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Reaguji na nikita13: Ty používám pravidelně už odmalička. Teď mám výluh od Naděje. Tak dej určitě vědět, budu ráda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené