arrow
profile_image
Darvullia
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Dneska jsem v tescu viděla šampóny a kondicionery wella pro series v půlitrovém balení jako syoss. Máte některá zkušenost?

Tak já jsem ulovila balzám Repair, píšou, že hydratuje suché vlasy a je i na poškozené..Dnes jsem poprvé vyzkoušela a jsem spokojená, takže si myslim, že za pokus to stojí

Wellu si kupuji profi u své kadeřnice a když jsem se tady dočetla o koupi šampónu v obchodě ,okamžitě jsem koukala po nich v Tescu... a nejsou.Ani prodavačka o těchto šampónech nic nevěděla...

arrow
profile_image
markets
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dneska jsem je viděla v katalogu Rossmann - od pondělí jsou v akci. Wellu mám ráda, ale mám obavu, aby to nebyla obdoba Syossu. Na oficiálních stránkách mají i výrobky stylingu. Zatím jsem žádné recenze na netu nenašla, tak počkám, co se tu objeví.

Reaguji na markets:
Rossmana u nás nemáme.Škoda!

arrow
profile_image
Darvullia
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak sem neodolala a koupila sem šampon a kondicioner na barvené vlasy. No po pár použitích můžu říct, že je to rozhodně o moc lepší než syoss. Jen ta vůně je taková divná ...

arrow
profile_image
HMirecka
od 21. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já jsem si koupila Wella pro series Repair, jak balzám, tak i šampón. Jsem s nimi naprosto spokojená. Řekla bych, že jsou lepší i než od Syoss. Mám problémy se suchými konečky a poslední dobou se mi i vlasy zacuchávají, ale tohle Wella odstranila po prvním použití. Takže jen doporučuji.

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si koupila šampón pro objem (Volume) a za mě nic moc. Objem mi neudělal a svědila mě po něm hlava (asi alergie, nevím). Jediný plus bylo, že se mi po něm vlasy moc nemastily, ale žádný zázrak to není.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

za mě teda taky nic moc, svědila mě taky hlava

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem vyzkoušela variantu Volume a za mě je tedy stoprocentně lepší Syoss. S Wellou nejsem moc spokojená ani s profi produkty s kadeřnictví, takže nejsem překvapená, že se zázrak nekonal. Teď jsem zkoušela i Syoss pro zkrocení vlasů a ten teda doporučuju

arrow
profile_image
janie121212
od 16. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám šampon z řady Repair a musím teda říct, že je to jeden z nejhorších šamponu co jsem měla, syoss taky není žádnej zázrak, ale určitě je lepší než tenhle, mě teď vyhovuje Dove repair therapy

arrow
profile_image
goodly
od 1. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si koupila šampon "Shine" a jsem s ním nadmíru spokojená. Už od prvního umytí jsem pocítila rozdíl. Vlasy jsou hebký , dobře drží tvar, voní a jsou pěkně lesklý. Já jsem spokojená.

arrow
profile_image
raduuu
od 30. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s Goodly a všemi, kterým tato řada sedla....Také mám šampon SHINE a k tomu kondicionér REPAIR, který úžasně voní...nejlepší je, že vlasy voní dlouho....za mě bod pro Wellu, dlouho jsem používala L´oreal Elséve, ale Wella odvedla lepší práci.

arrow
profile_image
kklarisek89
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevíte, zda se dá tahle kosmetika používat i na prodloužené vlasy..?

arrow
profile_image
brigitte.b
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem si koupila balzám repair a musím říci, že jsem naprosto spokojená. Ač jsem své vlasy týrala přechodem z blond na černou a teď znovu zase skoro blond, po této welle mám vlasy vemi pěkné, lesklé, hebké a zdravě vypadající..velmi mým vlasům pomohla..už nic jiného nechci..ani profi kůra od lorealu tak super nebyla..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené