arrow
profile_image
LilithImmaculate
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Otázka je myslím jasná je tady taky někdo takový kdo propadl hře world of warcraft? jestli ano za co hrajete, na jakém serveru,za jaké povolání ?

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fuj, už to vlezlo i sem

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Propadl, můj bývalý přítel. Hezký a harmonický vztah skončil na tom, že ho hra úplně pohltila, neustále mu někdo psal, pořád jsem slyšela "teď musím hrát, jsem domluvený"... přestal mi imponovat, to že vidím jen jeho záda, na uších sluchátka.. Začala jsem si žít taky po svém a vztah podle toho dopadl a skončil. Uvědomil si, že tomu propadl a o co přišel - bohužel už jsme byli už každý někde jinde.
Nemám ráda PC hry tohoto charakteru. Samozřejmě nikdo do nich nikoho nenutí, ale slabší povahy tomu můžou propadnout jako gamblerství, a za mě osobně, proč vysedávat hodiny u PC, když venku je život!

Já hrála teda jen L2, většinou to není tolik o té hře jako spíš o tom, že hrajete s partou, pak to není vůbec špatný! Ale samozřejmě se to nemá přehánět, že. Jinak bych WoW chtěla zkusit taky, ale nemám s kým.

arrow
profile_image
Calime mojeid
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pes.filipes: Propadl, můj bývalý přítel

Mám podobnou zkušenost. Akorát to nebyl přítel, ale kamarád. Přišel touto hrou o dlouholetou přítelkyni a i spoustu kamarádu jen díky tomu, že neustále seděl u PC a nevšímal si toho co se děje okolo něj.

Horda, Blood elf, Mág... Stáhla jsem si to na začátku prázdnin a nestalo se, že bych to hrála dýl jak hodinu... Navíc jsem to za ty dva měsíce zapla tak 10x dohromady

arrow
profile_image
Citrónek
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hraju no teďka za alíky, draenei - hunter a hraju na serveru twinstar se svym přítelem..

arrow
profile_image
procinko
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel jí hraje můj manžel, takže už to není o tom, že si jdeme večer spolu lehnout, ale o tom "přijdu za chvilku" a tak je to nejmíň rok, kdykoliv má čas, sedí u této pro mě "deb.il.ní" hry. Takže já jí opravdu nesnáším....

arrow
profile_image
LilithImmaculate
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja hraju za hordu, krvavé elfy rogua s přítelem právě hrajeme spolu
Reaguji na Citrónek:
to my na drahy com, ale zas za hordu no

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, vy co hrajete, co na tom vidíte? Co vás na tom baví? Z mého okolí pár známých tomu propadli, ale většina z nich už se na to vykašlala. Jak, ale některá z vás už psala, většinou ty slabší povahy zůstaly.

arrow
profile_image
LilithImmaculate
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na procinko:
právě proto sme si to založili zároveň, aby pak ten druhý nenadával mě se na tom líbí hlavně, že můžeme být spolu v té hře, když to třeba zrovna nejde normálně

arrow
profile_image
LilithImmaculate
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teď musím vypadat jako nějaký gambler když jsem založila diskuzi na téma world of warcraft

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na procinko:
obdivuju, že s ním jsi.. Já jsem si prostě řekla (i když jsme se měli opravdu moc rádi, žádné hádky, spousta zážitků..), že když vyměnil náš vztah za blbou hru a virtuální kamarády, není hoden, abych já ten vztah udržovala a seděla vedle něj a čekala.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neznám nehraju... a ani znát nechci, vim jen tak od lidí co to hrajou, o co jde..a už podle těch názvů

Cituji LilithImmaculate: krvavé elfy rogua

pomooc..

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LilithImmaculate: Teď musím vypadat jako nějaký gambler když jsem založila diskuzi na téma world of warcraft

nééé, to zas vůbec, to není v žádném případě nic proti Tobě Pokud Tě to baví a neomezuje to Tvůj osobní život a lidi kolem Tebe, tak proč ne.. To, že nás ostatní něco takového nebaví, je naše věc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené