arrow
profile_image
tery16
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, objednala jsem si s nadšením ty XL destičky. Zatím jsem nevyzkoušela všechny vzory, ale v zásadě jdou docela pěkně natisknout. Až na destičku s motivy francie - "I". Kvůli té francii jsem ji koupila a je to katastrofa. Je asi velká plocha vyplněná lakem a ať stírám, jak stírám, tak se to vždycky setře nestejnoměrně. Jak to jde vám? A jaké máte s novými destičkami úspěchy?
Jinak mi odešla stěrka a objevila jsem, že docela úspěšně lze stírat starou kreditkou

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to teda dobře, ale nesmí být hustý lak. Výborně mi to jde s Miss Sporty laky . Jinak jsou úžasné. Na to že Konad tam ma par vzorů za 150,- a XL deska za 199,- tolik. Paráda . Mohli by se sem dávat i fotky razítek .

arrow
profile_image
Monicecka
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám XL destičky, razím lakem Konad a žádný problém.)

arrow
profile_image
tery16
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám taky Konad laky a problém mám jen s tou destičkou I, na které jsou motivy francie. Ostatní motivy i z této destičky i z jiných jdou bez problémů natisknout.

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tery16: Zkus lak Miss Sporty, mě to s nima jde jak po másle

a kde jste koupili ty destičky a razítka? na aukru už toho moc není..:/

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissCukrik: Já je kupovala na modeláži

arrow
profile_image
tery16
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky nakupovala na modeláži. A z téhle destičky mi ta francie právě nejde : http://www.modelaznehtu.cz/pics/produkty/big/50086 .jpg
Až budu mít chvilku, vyzkouším to natisknout tím lakem od Miss Sporty. Je fakt, že mám jeden oblíbený a ten tiskne pěkně. Máte někdo nafocené výtvory z nových destiček? Pochlubte se, ať se můžeme pokochat taky...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené