arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím Vás,
prosím podělte se o zkušenosti s tímto lékařem. Zatím jsem všude našla jen kladné ohlasy, ale nikdo nepsal, kolik u něj za rovnátka dal. Tak pište co nejvíce informací. Díky

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

sestra tam dochází,byla spokojená a rovnátka ji vyšli myslím na tisíc korun, ale má ty vyndavací.

arrow
profile_image
Efvka
od 9. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chodím k němu asi už rok, rovnátka mě vyšly na 9 000 (keramické), kovové stojí myslím o cca 1000 kč méně. Jinak jsem spokojená tak napůl, vadí mi, že kontroly jsou cca co 2 - 3 měsíce, přičemž u ostatních doktorů je to co měsíc (vadí mi to hlavně kvůli průhledným gumičkám, které mají už hroznou barvu po měsíci natož po dvou...). Co bych ještě vytkla, tak že mi nedali moc instrukcí jak si rovnátka čistit (řekli mi jen, že si je mám čistit kartáčkem se štětinkama do v, což podle mě nestačí) a ještě mi sliboval, že rovnátka budu mít maximálně rok, což se taky nestalo (další konrolu mám až v lednu a zatím to nevypadá, že by měly jít dolů)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Překvapuje mě tak malý cenový rozdíl mezi keramickými a kovovými. I když je to asi individuální, dle dané vady. A nevíš náhodou jestli bere nové pacienty? Dnes jsem se nemohla dovolat.

arrow
profile_image
Nikoun
od 2. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodila jsem k němu sice před cca před 10 lety ,ale byla jsem velmi spokojená,měla jsem klasické fixní rovnátka,cenu bohužel nevím (byla jsem tehdy v 5-té třídě,takže to platili rodiče ) Nicméně mohu doporučit,úžasný doktor se skvělým přístupem k pacientům

arrow
profile_image
Efvka
od 9. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Když nad tím tak přemýšlím, tak kovové byly možná za 7000. Nejsem si ale naprosto jistá. Jinak vím, že pacientů má hodně (to je nejspíš důvod proč je interval mezi kontrolami tak velký) tak nevím jestli bere nové, ale řekla bych že ano.

arrow
Neprodává v Bazaru

Můžu se zeptat, ta cena je za jedno patro nebo obě? Taky mi byl doporučen tenhle ortodontista..

arrow
profile_image
Efvka
od 9. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

cena je za jedno patro

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chodíte k němu ještě někdo?...myslím aktuálně ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lentilie:
ano, léčbu jsem začala v březnu a zoubky se krásně srovnaly - je to zázrak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené