arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj kočky. Mám dotaz. Jsem obarvená zrzka, moje přírodní barva je špinavá blond,a asi procházím v životě pořádnými změnami, protože bych si ráda změnila tuhle svoji zrzavou na blond. Ale jak to udělat, abych nemusela desetkrát ke kadeřníkovy a o vlasy nepřišla? Asi je to proces na delší dobu,jak na to vlasy, řekněme během násl. tří měsíců připravit?

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koupila bych si silver šampon, protože budeš pořád lehce do oranžova, když zrzavý vlasy budeš odbarvovat... Tak aby to trošku stahoval postupně... A pak nějakou masku nebo jinou péči, protože odbarvování a silver šampon vysušuje...

No tak tímhle přesně jsem prošla a byla to síla Přeju hodně štěstí.....

Já na to šla přes melíry, ale za tu dobu mi to šíííleně zničilo vlasy.Kadeřnice mi tu červenou totiž prostě stáhla melírovací barvou na celou hlavu! Největší blbost, chce to postupně. Až teď mi to definitivně odrostlo (jsou to dva roky, ale mám docela dlouhé vlasy).

Byla jsem z toho úplně zoufalá, odpadávaly mi vlasy po trsech...
A Jenny má pravdu, chce to regenerovat, regenerovat, regenerovat... Je to pro vlasy hroznej záhul.

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A taky na to nespěchat... Mně přechod z narezlé hnědé na blond trval půl roku, ale nelituju... Vlasy mám krásně zdravý a okolí si mohlo zvykat postupně... Neutrpěli šok z náhlé změny. Jinak odbarvovala jsem postupně lorealkama (silver blond - P01), poprvý a podruhý to bylo dost rezavý, ale pak už to bylo v pohodě... Světlala jsem a světlala, až jsem teď blond...

arrow
profile_image
barbora2406
od 1. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já nevím jak si měla zrz dlouho ? a upřímně taková hrůza mi to nepřijde... já sem stahovala s černých vlasů přes zrz na blond až na uplnou světlou blond a ano samozřejmě vlasy byly zničené ale v dnešní době masek (zažehlovacího keratinu apod. bych neměla takové obavy ) hodila bych do toho blond melíry a postupně přidávala na intezitě blond ( tak sem to měla aspon já.... .jinak já ted naopak mám problém opačný uplná blond a chtěla sem takovou tu zrzavo medovou s odleskem do růžova ( romana pavelková např to má nebo kim kardashian když byla blond) dala sem si na to syoss medové plavá ale zdá se mi to dost světlé...neveděl by někdo jak na to ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené