arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, měla bych dotaz. Už nějakou dobu jsem platinová blondýna a rozhodla jsem se pro změnu. Šla jsem tedy ke kadeřnici, která mi nejenže ostříhala vlasy tak, že vypadám jako k*etén, ale barva mi vůbec nechytla. Jenom trochu na odrostech a to ještě do zrz. Ona sama mi to vysvětlila tak, že se to z těch světlých vlasů "svezlo" dolů a že mi na to nic nechytne, což mi připadá jako blbost. Můj dotaz tedy zní: Je možné přebarvit platinové vlasy do přirozenější, tmavší blond barvy? Uvítám Vaše zkušenosti(Předem se omlouvám, pokud tu takové téma už je, ale nic podobného jsem nenašla, pouze témata o zesvětlení blond vlasů, ale ne o ztmavení)

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo holka..to bude těžký....já mám taky hodně světlou blond a když pak mám třeba pro oživení tmavší prameny, tak pár mytí a je to pryč a zase "zářím " Kadeřnice za to nemůže, ta blond tu tmavou prostě neudrží

arrow
profile_image
Lia.
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem byla taky platinova, úplne bila až do šeda někdy a prebarveni do medove mi trvalo cca pul roku, vlasy jsou prepalene a narušené z barvení proto na nich barva nedrží, chce to hodně trpělivosti, taky jsem chodila i zrzavá a všelijaká, flekatá, až ted mám jakž takž celkovou barvu bez fleku a vydrží ty 3 týdny bez vymývání ikdyž ty konce co byli blond jsou stale malinko světlejší než u hlavy...

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tos mě nepotěšila. Vypadá to, že budu muset počkat až mi to odroste. Jak já nesnáším svoji touhu mít každou chvíli jiné vlasy

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lia.: Taky jsem někde četla, že to nedrží právě tím, že jsou vlasy zničené, ale já je zničené nemám...měla jsem jenom trochu sušší konečky, ale ty mi kadeřnice odstřihla. Přes rok jsem se snažila docílit platinové blond a když ji mám, tak chci tmavší. Nechápu jak se sebou můžu vydržet...

arrow
profile_image
Lia.
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Peťuna1967:
To je normální, že chceš změnu, hlavně ta úplne blond uz moc neleti... To se ti možna zda že vlasy nejsou zničené ale tím odbelovanim se nicí automaticky jinak by vybělit nešli, tak přeji hodně trpělivosti, vysledek bude stát určitě za to

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Peťuna1967: vlasy zničené

..mě to kadeřnice vysvětlovala, že je to tím pigmentem,že to nechytá.Já je mám taky zesvětlené a zničené je nemám.

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, to je mrzuté. A kdybych si na to co dva týdny dávala přeliv, tak bude držet? Platinu jsem měla jako bledule, protože se mi to nelíbí k opálené pleti, ale přes léto jsem se opálila a vypadám jako b*bec

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Peťuna1967: kdybych si na to co dva týdny dávala přeliv, tak bude držet?

Přelivem nic nezkazíš, ten se narozdíl od barvy vymývá aspoň rovnoměrně

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přeliv drží každému jinak, takže musíš skusit a uvidíš ..
Jestli tu medovou blond fakt moc chceš, tak bych oběhla pár kadeřnictví a zeptala se jich, jestli by to zvládli, ale seznámila bych je i s tou zkušeností u té tvé kadeřnice která to zkoušela..
Já mám hodně jemné vlasy a byla jsem taky platinově blond, teď si do blond dávám hnědý melír a postupně ztmavuju a přeliv mi teda nevydržel ani týden, ale já mám jemné vlasy, takže to bude asi tím.. tak jsem si dala barvu a ta drží zatím, ani bych neřekla že nějak vybledla nebo tak.. Ale je to hnědá, jak z blond to nevím (.. Ale stejně si myslím, že by to neměl být problém nějak nabarvit...

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majiiinka: stejně si myslím, že by to neměl být problém nějak nabarvit

Já si to právě myslela taky, proto jsem byla hooodně zklamaná, když jsem od kadeřnice odcházela v podstatě se stejnou barvou...

Kup si barevné tužidlo třeba vitalis, to tu holky chválí. Stojí 80,- a krásně to sjednotí.

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z platinové blond na medovou to opravdu moc dobře nejde Já řeším ten samý problém. Takže jsem si nechávala do těch platinových vlasů dávat světle hnědý melír, ze začátku se mi to hodně vymývalo, ale pak už to docela drželo. A nebo jestli jsi odvážná, tak si ty platinové vlasy obarvy na nějakou tmavší hnědou, ale pozor, aby si zase nezvolila hodně tmavou barvu. Byla jsem u kadeřnice a chtěla se zbavit platinové barvy rychleji než pořád melírovat světle hnědou, takže mi kadeřnice doporučila dát dost tmavě hnědou barvu, že to chytne světleji - výsledek byl takový, že jsem je měla hoooodně tmavě hnědé až černé!! Takže na to pozor. Ale zase blond barvy jsem se tím opravdu zbavila, protože se mi to vymylo jen minimálně

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Martini: jsem je měla hoooodně tmavě hnědé až černé

Toho se právě bojím. Před tou platinovou jsem totiž na hlavě měla tmavě fialovou, skoro černou barvu a dolů to šlo zatraceně špatně. I teď mám ve vlasech místy narezlé prameny...
Nemám odvahu na to zase se rok zbavovat tmavé barvy. Ach jo, s těma vlasama jsou jenom problémy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se v sobotu přebarvila z platinové castingem 713 a chytlo mi to velice dobře a po prvním mytí to mám pořád stejné. Uvidíme co bude dál, ale jak holky psaly, že 2 umytí a mají to komplet dole, to u mě nehrozí. Každému to drží jinak. Je třeba se nebát a vyzkoušet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené