arrow
Neprodává v Bazaru

Byla jsem nemocná, neschopenku jsem ukončila už začátkem minulého měsíce, ale ještě mi nebyla vyplacená nemocenská. Tak se chci zeptat jestli máte zkušenosti, za jak dlouho peníze obvykle přijdou? Za měsíc, dva...? Prý s tím na úřadech moc nespěchají

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda, že s tím moc nespěchají.. U mě to bylo o to horší, že jsem marodila dlouhodobě a peníze mi přišly až po 4 nebo pěti měsících! Nakonec se zjistilo, že zaměstnavatel zapomněl poslat údaje pro to, kam peníze poslat.. Jsem v tom od té doby docela zběhlá, takže doporučuju zavolat do call centra ČSSZ, kde když nadiktuješ rodné číslo, tak Ti řeknou, kdy bude nemocenská připravená k výplatě, nebo zda už od nich z účtu penízky odešly, atd.

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tears: zaměstnavatel zapomněl poslat údaje pro to, kam peníze poslat.

To máš napsat na zadní stranu neschopenky ty, ne zaměstnavatel

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli na účet nebo složenkou

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jj, jenže zaměstnavatel neodeslal ani tu část, která se zasílá, když jsi marod víc jak čtrnáct dnů.. Ale i kdyby, toto by tam chybělo.. Měla jsem ale za to, že pokud ty üdaje chybí, tak by měli z ČSSZ kontaktovat, nic se ale nedělo..

taky záleží jak která sociálka. Někde mají opravdu veliké zpoždění, moje sestra čekala snad 3 měsíce...

Cituji Tears: Jj, jenže zaměstnavatel neodeslal ani tu část, která se zasílá, když jsi marod víc jak čtrnáct dnů..

teď už to posunuli´, prvních 21 dní platí zaměstnavatel, až pak sociálka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tears: Díky za tip, zavolala jsem tama dozvěděla se že

Cituji Leni86: prvních 21 dní platí zaměstnavatel, až pak sociálka

takže peníze mi má vyplatit zaměstnavatel

Díky za pomoc holky

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tears: jenže zaměstnavatel neodeslal ani tu část, která se zasílá, když jsi marod víc jak čtrnáct dnů

No jo... tak to jim nepřišla ani žádost o nemocenské, tak to jiná. K tomu se ještě přikládá takový formulář (s průměrným příjemem). Bez toho ani ránu.

první 3 dny nedostaneš nice
pak 18 dní platí zaměstnavatel
a 22.-ukončení sociálka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené