arrow
profile_image
Bussiness_Girls
od 9. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, už dlouho mám strášný problém s záděry a přebytečnou kůží kolem nehtů. Nevím co s tím dělat a je mi líto když vydím jak mají ostatní krásně nalakované nehty a já si je lakovat nemůžu, protože mám škaredé nehty. Neznáte prosím nějakou mast nebo triky, které na tento problém působí?
Předem děkuji za odpověď.

Začni chodit na manikůru a máš po problému. Kůžička je geneticky daná a mastičkou růst nezpomalíš ani trvale neodstraníš.

Na manikůru jsou speciální nástroje, pusher nebo kopýtko na zatlačování kůžičky, štipky na odstraňování přebytečné kůžičky. Není to ale sranda, nesprávným zatlačováním si můžeš poškodit nehet a objevují se pak bílé skvrny na nehtu(leukonychie), špatným odštipováním kůžičky si naděláš víc záděr, protože hodně holek kůžičku neštípe, ale trhá..

Na záděry hodně pít, tak 3 litry denně, jinak používat speciální olejíček na kůžičku. Někomu to ale nepomáhá a pak je jedinný "lék" nechat si udělat gelovky.

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na wovel: Plně souhlasím ! Ještě dodám, že štipky koupíš buď v lékárně nebo ve zdravotnických potřebách, olejíček také v lékárně i v drogerii ...

arrow
profile_image
AYD
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chodit na manikůru mi přijde zbytečné...stačí nakoupit odstraňovač kůžičky (cuticle remover/eraser) a za ušetřené peníze radši koupit nějaký hezký lak.
Hlavně se kůžička neštípe, netrhá, nestříhá!
Já mám nejlepší zkušenosti s tímhle přípravkem, ale na trhu je jich spousta:

http://www.all-you-desire.com/2010/10/cnd-cuticle- eraser-review.html

arrow
profile_image
Bussiness_Girls
od 9. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji vám moc za rady! Určitě něco z toho vyzkouším!

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já kůžičku stříhám, jsem na to zvyklá

Mám taky tento problém a kůžičku jak stříhám, okusuju, tak i zatlačuju dřívkem na kůžičku.

Cituji Catyy: i zatlačuju dřívkem na kůžičku.

Taky zatlačuju a zrovna bych potřebovala a vůbec se mi do toho nechce, nedělá mi to bůhvíproč dobře

Cituji ShoesManiac2: nedělá mi to bůhvíproč dobře

Myslíš takový divný pocit, který jde až skoro do žaludku, když to tou špičkou zatlačuješ? Mám totiž něco podobného, taky se to do toho zatlačování dřívkem moc nehrnu. Je to zvláštní.

Reaguji na LaArdilla: to mám taky, je mi to strašně nepříjemné, nebolí to, ale je to divný a je to jedno jestli dřívkem nebo čím.

Cituji wovel: na manikůru

Nechci nějak rýpat, ale jako odborník bys měla vědět, že manikúra, pedikúra atd. se píší s kroužkem nad u To jenom tak mimochodem, nic ve zlém.

A k tématu. Já mám taky problém s oschlou kůžičkou kolem nehtů, dělají se mi záděry (i když ještě tak před rokem jsem skoro nevěděla, co to je). Někdy to ustříhnu, ale hlavně si okolí nehtů několikrát denně mažu mastičkou od Saloos. Jmenuje se to myslím bioKarité a fakt mi pomáhá.

Cituji jiiira: Nechci nějak rýpat, ale jako odborník bys měla vědět, že manikúra, pedikúra atd. se píší s kroužkem nad u

S čárkou nad u.

Reaguji na Catyy:
Dělám chytrou a napíšu to blbě

arrow
profile_image
mysaz
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bussiness_Girls:
Mně se nejvíc osvědčila mastička z Avonu - je v úzké bílé tubičce - odstraňovač nehtové kůže, stojí kolem 200, možná i míň, vydrží snad rok ( používám lajdácky a zřídka), ale je fakt super, po namazání a pár minutách kůže změkne a ty hrubé rohy na koncích prstů kolem nehtů snad samy zmizí. Nic lepšího jsem neměla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené