arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, chystám se na svatbu a zjistila jsem, že nemám vůbec nic v šatníku. Našla jsem jen tyto zelené šaty. Myslíte si, že jdou vhodné? A popř. s jakými doplňky? Moc děkuji za komentáře

Jinak jsem v celku štíhlá, ale o proti modelce má výraznější křivky. Nechci, abych vypadala vulgárně

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych si je klidně vzala....

arrow
Neprodává v Bazaru

Šaty jsou moc hezké i když bych se možná trochu obávala délky, aby nepůsobily jak na diskotéku.
A doplňky bych zvolila zlaté

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šaty vypadají hezky, na svatbu si je klidně vezmi. Můžeš si přes ně ještě vzít na samotný obřad podle počasí nějaké sáčko, tím to bude ještě decentnější.
S doplňky dle mého spíš opatrně, abys právě nevytvořila "laciný" dojem, zvolila bych nějaké nenápadné (a když bude večer rozjetá zábava, můžeš to obměnit).

Šaty jsou nádherné ( a to nemám ráda zelenou ) , jdi v nich a souhlasím se zlatými doplňky.

Reaguji na dadabus:
Taky jsem čekala jinou zelenou.
Tohle je tmavý tyrkys a ten je krásný. Šaty se mi moc líbí.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych si k nim vzala světlé vypasované nude sáčko a nude lodičky, přeci jen jsou šaty dost tmavé a na svatbu je lepší světlejší oblečení, jinak pěkné Jen škoda, že nejsou o maloučko delší, i když ty jsi třeba menší než modelka...

arrow
profile_image
veriika
od 19. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně bych se zaměřila na délku šatů, aby nebyly moc krátké. To, jak to může působit na ostatní je jedn věc, spíš by mi šlo o to, abych si nemusela pořád hlídat zadek. Doplňky můžeš zvolit různé, já bych se nebála již zmíněné zlaté, ale ani nude, nebo třeba šedé. Boty a kabelka spolu už spoustu let ladit nemusí, takže máš víc prostoru ke kreativitě. Já bych volila například nude lodičky, zlaté psaníčko a jen nenápadné náušnice k vyčesaným vlasům, možná nějaký výraznější šperk na ruku

arrow
profile_image
m_abr24
od 8. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šaty jsou pěkné, čekala jsem nějakou pořádnou zelenou a ne tuto. Na svatbu se určitě hodí. Na krk bych už nic nedávala, ale určitě na ruku nějaký větší zlatý náramek a náušnice bych volila podle účesu a celkově jestli ti sluší visací nebo ne.

arrow
profile_image
lewi354
od 11. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V pohodě...na obřad bych taky k tomu volila sáčko.

arrow
profile_image
outfity
od 10. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Volila bych zlaté nebo červené lodičky..určitě psaníčko a lodičky

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Šaty samy o sobě vypadají dobře, jen bych si pohlídala délku, aby nebyly moc krátké. K tomu nějaké sáčko a lodičky, líbily by se mi v tělové barvě. Doplňky bych volila zlaté, třeba nějaký vzýraznější náramek a naušnice, na krk bych nic nedávala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Záleží jestli náhodou nemají svatbu sladěnou do jedné barvy, ale jsou hezké a se zlatými doplňky to bude bomba.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na mě jsou teda dost odvážné, určitě bych se ještě trošku zahalila nějakým sáčkem. Jinak se mi líbí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené