Ahoj holky jako většina z Vás jsem si obarvila vlasy na černo a po měsíci mě to přestalo bavit a chci zpět svou hnědou barvicku. Dočetla jsem se tu že existuje stahovací lázen která vlasy zesvětly až o 2 odstíny což by byl ideál pro mě. vyhovovala by mi nejaka čokoládová barvička.
Zadala jsem název do google a našla jsem jen jedno kadeřnictví kde to dělaj.
Neznáte nějake kadeřnictví kde tohle dělají?

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle by měla znát každá kedeřnice....

takže to dělají v každém salonu?

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky se přikláním k tomu, že je to vcelku známe. Ale dnes se to už moc často neprovádí, když je na to určených tolik přípravku. Jedná se o naředěný peroxid s teplou vodou. U mě to bohužel bylo bez účinku, s barvou to ani nehlo

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zesvětlovací lázen se dělá,že se namočí hlava a smíchá se melírovací prášek s peroxidem 3% nebo 6% a šamponem a to se nanese na vlasy a nechá se to působit. Doporučuji radši navštívit kadeřnici,ta uvidí přesně jak se to stahuje.

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebo jsem zažila nějaký přípravek od Goldwellu někdy ale před 10 lety,že mi tu černu barvu jakoby rozpustil

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na phoeni_x: peroxid s teplou vodou se používá k odstranění silikonů a laků z vlasů,aby lépe chytaly barvy

já jsem chtěla taky stáhnout barvu - jsem tmavá blond a dala jsem si tmavě hnědou. A žádná kadeřnice mi to udělat nechtěla! nechápu jako proč...prý že to hrozně moc zničí vlasy a že to co mám mi teď sluší. tak ať prý počkám, až se ty pigmenty vymejou časem-že tmavý barvy to dělají. Potvory. Ale když je jednou člověk zákazník a platí, tak by mohly hnout zadkem Ale je fakt že na tohle narazilo i víc kámošek, že jim to kadeřnice udělat nechtěli. Uspěla jen jenda-co jí to chytlo po domácím barvení do křiklavé oranžové

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepší je to stahovat postupně.Třeba vytahat hustý melír do čepice, to natřít melírem,peroxid zase podle síly vlasu, stáhnout do hnědooranžova, pak to umýt,vysušit a natřít barvou o 2-3 odstíny světlejší,tím dosáhnete světlejší hnědé.A pak už barvit odrosty světlejší.Nebo stáhnout celé vlasy do žluta nebo oranžova,pak do alobalu vytahat hustý melír a zbytek vlasů,co nejsou v alobalu obarvit třeba na špinavou blond,tím dosáhnete blond.Kadeřnice jsou líný nebo si v tom nevěří,je to víc pracnější než namatlat jen barvu Nedoporučuju palette,když se začnete barvit světle hnědou,skončíte za půl roku černá.

arrow
profile_image
Veru24 mojeid
od 14. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No.. takže mám úplně stejný problém.. momentálně stahuju z modročerné na blond..(chtěla bych své vlasy-světlé s bílými melíry...)Teď to mám podruhé zesvětlené u kadeřnice.. poprvé mi to spálila a teď po druhé dělala opět melíry.. mám to hrozně zničené a rezato černé..A teď musím jen čekat enž se mi to zas zregeneruje a pak zas pokračovat.. hrůza
Jinak doufám že zase nezjistím že mi stejně nejvíc slušela ta černá (modré oči, světlá pleť)...

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hm zvolila asi blbý procento peroxidu.Jako černomodrá je fakt blbá.Měla to stáhnout třeba na dvakrát ten den a obarvit na nějakou svetlejší hnědou bez upadaných vlasů, pak už se dá udělat hezky hustý melír a je to.

no já právě melír nechci měla jsem ho jednou a katastrofa vlasy jsem měla nehorázně zničeny....a v praze to dělá nějake kadeřnictví??

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MyTurn: Reaguji na phoeni_x: peroxid s teplou vodou se používá k odstranění silikonů a laků z vlasů,aby lépe chytaly barvy

aha, pardon. Tak já nevím, nejsem z oboru

Nicméně, rozhodla jsem se to zkusit podstoupit znovu, jednou jsem si neuváženě dala černou barvu (přeliv), kterého se ale doteď nejsem schopná zbavit. Vrchní část se mi už podařilo nějak zesvětlit, ale ty spodní jsou pořád moc tmavé.
Byla jsem z té černé tak zoufalá, že jsem byla už svolná i k nejsilnějším peroxidum a nevim, co všechno existuje na zesvětlení. Kadeřnice mi to taky neudělala, že bych ty vlasy měla hrozně zničené a navíc by se to stáhlo jen do oranžové barvy. Tak mi vysvětlete, jak to dělají ty holky nebo celebrity, které z hodiny na hodinu jsou z černovlásky platinové blondýny?

Cituji phoeni_x: nevim, co všechno existuje na zesvětlení

Ahojky, já mám zkušenost s tímto:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/VITALITYS-Art-Color- Off-Remover-stahovac-chemicke-barvy-Kit-2x100ml-1x 200ml-2140.html

Stáhne to barvu o pár odstínů, já jsem nemohla dostat dolu černou, respektive tmavě hnědou Palletku.
Nevím, jestli to funguje na přelivy, ale podle mě ano...

arrow
profile_image
Veru24 mojeid
od 14. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na phoeni_x:
no to by mě taky zajímalo jak jsou ze dne na den o 100% změněné.. navíc sem to viděla i v časáku kde to udělali za den z tmavé na skoro bílou..tak nevim no..
každopádně teď nevím co mám dělat.. jestli jít jinam si to dát znova zesvětlit když sem byla před týdnem, nebo počkat než se to trochu vzpamatuje a nebo to nějak zkusit zpatlat doma..
každopádně nejlepší by bylo kdybych to už ěmla světlé i když zničené- což mám stejně abych nečekala na další kroky jako zrzka ..ach joooooo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené