arrow
profile_image
pa_555
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím. Potrebovala by som radu, akou farbou by som mohla dosiahnúť farbu ako má Rihanna na týchto obrázkoch. Je to taká zlato, medená blod. Moje vlasy sú tmave hnedé, ale mám ich zosvetlené na takú svetlú hnedú. Akú farbu by ste mi poradili na docielenie tohto odtienu? Ďakujem za odpovede

Odtie vlasov ak chcem :)

Odtie vlasov ak chcem :)

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To je Ombre, tohle ti udělá jen dobrý kadeřník. pokud se o to pokusíš sama, zřejmě to skončí fiaskem...

arrow
profile_image
pa_555
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na nihaso: Takúto farbu som chcela dosiahnúť sama doma, bolo to také spontanne rozhodnutie, ktoré by som rada zrealizovala v týchto dňoch. Teraz sa asi ťažko objednám ku kaderníčke, keď idú aj sviatky. Preto potrebujem tip na farbu čo by chytila tak podobne ako to má Rihanna. Ale ďakujem za odpoveď

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pa_555: Takúto farbu som chcela dosiahnúť sama doma, bolo to také spontanne rozhodnutie, ktoré by som rada zrealizovala v týchto dňoch. Teraz sa asi ťažko objednám ku kaderníčke, keď idú aj sviatk

Pochybuju, že výsledek bude hezký. Lepší si počkat na kadeřnici než hrrr zkoušet sama doba barvu z drogérie. Proč na to tak spěcháš?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pa_555:

Z vlastní zkušenosti vím že takovéhle spontánní nápady nejsou dobré. Radši vydrž po prázdninách.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na noeud:
Přesně tak, potom bude solit peníze kadeřnici na to aby dala vlasy jakž takž do cajku. Ztmavovat drogérkovou barvou ano, zesvětlit max o odstín, ale ostatní nechat na šikovné kadeřnici (podotýkám ŠIKOVNÉ)

arrow
profile_image
pa_555
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Hanka Doll: Predsa len to prefarbovanie odložím na inokedy. Ale je ťažké nájsť šikovnú kaderníčku a nezaplatiť majetok.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené