arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
příští týden jdu na první augmentaci prsou. Jelikož mám vlastní prsa velmi široká bylo mi navrženo 700 a 750 ml. Mám ale jeden problém, zda se dá při augmentaci dělanou přes dvorce bradavek zároveň dvorec i zmenšit. Obávám se totiž, že se dvorce ještě operací zvětší.Poradíte mi prosím?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mahova: A to budeš mít bez modelace?Já být tebou tak jdu do modelace,aby ti posunul dvorce výš.....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, bude to bez modelace, ani jí nechci protože nechci velké jizvy.

arrow
profile_image
Veronika8888
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Korekce dvorce se určitě udělat dá. Já mám zmenšovaný jeden a stálo mě to 7000,- navíc...

Reaguji na mahova: Ak môžem svôj názor, tak ja by som šla radšej do modelácie a následne nechala vložiť menší imlantát tak do 400ml. Takto veľké implantáty ti za dva roky padnú a budeš mat to čo teraz akurát xxl. S tvojich vlastných prs by sa dali urobiť nádherné pevné prsíčka a jaziev by som sa nebála

arrow
profile_image
kejsina27
od 16. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adnylinka: Souhlasím naprosto. A můžu se zeptat, ke komu jdeš? Operatér by to měl v prvé řadě posoudit a navrhnout Ti různé možnosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mahova: ,bez posunutí dvorců nahoru?Nebude to hezké.Radši méně ml,ale s modelaci,se 700 ml budeš mít prsa až na pupku a budou tě dělat robustní.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mahova: bude to bez modelace, ani jí nechci protože nechci velké jizvy.

Bez modelace a 750ml implantát budou ta prsa nehezká.Bradavky budou směřovat dolů a za pár měsíců ti prsa budou viset,akorát s mega velkým silikonem.Vyhozené peníze!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mahova: Souhlasím s holkama, vystihly to naprosto přesně.Osobne nechápu, jak ti to tak doktor vůbec mohl navrhnout, prsa to nemají šanci udržet.Mas to mít pod sval nebo pod žlázu?

Mě tehdy operater řekl, ze pokud jsou bradavky niž než podprsni rýha.. Musí byt modelace, nebo nemusí, ale výsledek je pro něj neuspokojivy a nedělal by to.

Reaguji na mahova: já by som to na tvojom mieste zvážila veď budeš nosiť veľkosť G a budú ti zavadzať veď máš dosť svijho materiálu, bež na iné konzultácie a uvidíš že to čo ti navrhli je absolútna hlúposť.
Si si vedomá toho že ak sa ti výsledok nebude páčiť budeš musieť opäť plaťiť reopku? Radšej to urob naopak a hneď si daj modeláciu a menši implantát a budeš mať krásne D-čka

Když to vidím tak souhlasím s holkama menší implantát a modelaci.. nevěřím,že by to takhle bylo jinak hezký :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak nějak jsem již vypozorovala, že se zde téma moc neudrží a rozběhne se někam jinam. Ale budiž holky. Byla jsem samozřejmě na třech různých konzultacích s podobným výsledkem. Bud modeláž, nebo augmentace s velkým objemem. Je mi 28 a v horizontu 4 let děti s přítelem neplánujeme. Na větší prsa jsem zvyklá ale to nejsprostší ženské slovo "gravitace" jim dala zabrat i kvůli úbytku váhy. Jelikož by mne plastika prsou po dětech asi stejně nejspíše čekala, rozhodla jsem se nyní pouze pro augmentaci. S ohledem na šířku prsou a ostatních měření bylo na všech konzultacích jasné rozhodnutí. 700 a 750 ml díky asymetrii, vložení přes půl dvorce, střední profil pod žlázu. Bohužel jsem až nyní začala uvažovat a zapoměla se při konzultaci zeptat, zda se dá při augmentaci rovnou udělat zmenšení a případné posunutí prsních dvorců bez vertikálního řezu a zda s tím má někdo již zkušenosti. Každopádně vám děkuji za odpovědi a během měsíce předpokládám, že vložím výsledek.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zmenšit a posunout dvorce lze,ale bez vertikálního řezu to nebude držet.Představ si,že máš látku s velkým puntíkem a ten vystříhneš,chceš ho posunout o 5cm vedle a navíc ho o polovinu zmenšit.Bude velká díra,kterou bude potřeba nějak zašít,aby ten malý puntík v látce držel takže buď látku kolem puntíku nařasíš a nebo uděláš pomocný šev.
Nařasená kůže kolem tvého dvorce se zase roztáhne a proto se dělá to šití svisle dolů
Naprosto chápu proč budeš mít ten obří implantát když to povolené prso nechceš modelovat,tak nějak se to vyplnit musí a pod žlázu je to sebevražda.Docela bych chtěla vědět kdo to bude operovat můj soukromý odhad je doktor P. protože snad nikdo jiný by se pod tak nejistý výsledek nepodepsal.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mahova: Nic ve zlém,ale to je jen náš názor....Pokud chceš jen augmentaci tak je to tvé rozhodnutí a běž do ní........Já si jen myslím,že budeš mít prsa sice plná,ale nebudou moc pěkná-bradavky budou směřovat dolu.......Jinak držím pěstičky ať to dobře dopadne a těším se na fotky,protože také mám větší prsa a uvažuji o augmentaci........

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené