arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, jakou značku Brazilského keratinu byste mi doporučily, nebo spíš s jakou značkou BK máte dobré zkušenosti a účinek nezmizel hned po druhém umytí. Také jestli nevíte o nějakém brazilském keratinu, který je levnější a přesto kvalitní. Já se například dívala na BK značky Encanto, ale nevím, jaký je. Předem díky za Vaše názory.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tears: Encanto,

ten mám já. Mám ho na hlavě od 14.1. = 12mytí + jeden přeliv a drží krásně (zatím) Opravdu jsem moc spokojená.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pehot: A můžu se tě zeptat, jestli jsi ho objednávala z e-bay a od jakého prodejce? Použila jsi i ten šampon před aplikací a po aplikaci? Na toho prodejce se ptám, protože bych nerada koupila zajíce v pytli.. A když by to šlo, mohla bys poslat foto? Moc by mě zajímalo, jak to vypadá..

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jukni do tématu https://www.omlazeni.cz/brazilsky-keratin-pro-33-97 11-11.html - na straně 12 mám i fotečky.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jo, a použila jsem všechno - šampon, keratin i kondiš - přesně podle sáhodlouhého návodu ( byl přiložen). Sice tam taky psali, že některá fáze se může vynechat, ale já to udělala pěkně popořádku všechno

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pehot

Cituji pehot: Jukni do tématu https://www.omlazeni.cz/brazilsky-keratin-pro-33-97 11-11.html - na straně 12 mám i fotečky.

Jůůůů, tak jsem se mrkla a máš to parádní!! Fakt krása!! A můžu se ještě zeptat, kolik ml toho keratinu jsi na ty své vlásky spotřebovala? Děkuju..

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já s tim dělala i clip-in vlásky, takže na clipy + svoje mikádo jsem vyplácala skoro 3/4 tý lahvičky keratinu ( šamponu a kondicionéru mi zbyla hromada)
Pro představu:

clipy

+ mikdo

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pehot: Ty brďo, máš to parádně udělaný a moc Ti to sluší, kočka!

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pehot: já s tim dělala i clip-in vlásky

Ahoj, můžu se zeptat, jak vypadají vlasy clip-in po nanesení toho keratinu? Má to stejný účinek jako když keratin použiju na svoje vlastní vlasy? Jsou taky tak hladké, necuchají se a vydrží déle hezké?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mrsetnies
já ten keratin původně kupovala právě kvůli těm clipům. Mám je rok a už si chuděry prošly "peklem" - mnohokrát (asi 7x) jsem je barvila, 2x odbarvovala , stahovala barvu na původní, neustálé žehlení a hned zas kulmování... no , na to, že jsou to mrtvý vlasy, tak to všechno přežily celkem v pohodě, ale už vypadaly tak nějak unaveně, konce dost suchý. Tak jsem to riskla ještě s keratinem a ono to vyšlo - těm vlasům to výrazně pomohlo, až mě to překvapilo. Tak jsem si ho v euforii napatlala i na svoje vlasy a fakt jen lituju, že jsem o keratinování nevěděla dřív

Nemáte některá zkušenosti s nanokeratinem?

arrow
profile_image
betulilinka
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte někdo zkušenosti s coco´s K a nebo s tím Global keratinem?jaký je podle vás lepší?

Já si koupila ten global, ale ještě ho nemám vyzkoušený. Doufám že bude super. Stál 2000,- i s čistícím šamponem.

Saraa
Taky si chci koupit ten global ceratin přemýšlela jsem nad čokoládovým..
Jaký máš ty? a z kama jsi objednávala?

arrow
profile_image
betulilinka
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Saraa: Já si koupila ten global, ale ještě ho nemám vyzkoušený. Doufám že bude super. Stál 2000,- i s čistícím šamponem.

Tak pak napíš jak jsi spokojená docela by mě to zajímalo,))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené