arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

fakt nevím, co mám dělat . Přikládám obrázky, prosím, kdo máte alespoň trochu podobnou pleť jako já, poraďte, co vám pomohlo.
Moje pleť je citlivá, na tvářích suchá, s akné na spáncích a bradou (ne typické akné, zarudlé bolavé bouličky), na tvářích fleky po akné. Čelo je vcelku hezké, ale po chvilce je lesklé.
Všem děkuji za odpověď.

čauky, kam chodíš v hk na kožní? co jsi zkoušela za kosmetiku?

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kočko přesně tohle jsem měla já okolo pusy a nemohla jsem se toho za boha zbavit,byla jsem zoufalá, vyřešila to moje šikovná kožní a pár měsíců léčby, míchané mastičky a prášky proti alergii (a to nejsem na nic alergická)

Pleť sice podobnou nemám, ale skoro bych řekla, že tenhle stav je na přeléčení antibiotiky. Nedoporučila ti to dermatoložka? Možná bych taky zkusila vynechat tu MK kosmetiku, kteru jsi zmiňovala na přírodní kosmetice. A zkusit nějakou prověřenou hypoalergenní - třeba LRP atd. Hodně pít, podpořit to minerály, ...

taky se přikládák k dermatologovi

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Efca
Chodím k MUDr. Koudelkový a za kosmetiku jsem zkoušla Ryor, LRP, Vichy Normaderm, Mary Kay, Alverde, Laveru, Cannaderm, Bioderma, Saloos.. a na ty dřív si už nevzpomenu

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak mi pomohlo přejít na přírodní kosmetiku a trochu zainvestovat do pleti a nekupovat s.ačky z drogerky..

arrow
Neprodává v Bazaru

tak takhle jednu dobu vypadal muj jindy pěkný obličej taky takhle , kožař mi řekl že je to akné...protože jsem ho do třiceti neměla nezdálo se mi to. Zajela jsem k jinému lékaři ten mi udělal test na alergeny a přišlo se na to, že mám alergii na chrom, kobal a nikl, prostě všechny galvanické kovy, které se používají na pokovení bižuterie, vymenila jsem všechny šperky /naušnice, hodinky, řetízky, piersing/ za bílé zlato a po skoro roce se moje plet uzdravila. Zkus najít někoho kdo je opravdu dobrý kožař, protože ty pupínky mi moc jako akne nepřipadají. Měla jsem tak rozjetou alergii, že jsem si vypěstovala zánět a muj obličej pak několik měsíců vypadal jako tvuj, dostala jsem antibiotika a vyměnila šperky a přešla na přírodní kosmetiku

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

chodila jsem v HK na kožní k doktorce Hamákové, rvala do mě antibiotika a různý mastičky a pořád jsem se toho nemohla zbavit (asi rok), vyléčila mě až doktorka v Praze a bez antibiotik

arrow
Neprodává v Bazaru

Proti dermatologům nic nemám, ale co takhle docházet pravidelně na kosmetiku? Když je šikovná kosmetička, která dělá s dobrýma věcma, tak může udělat zázraky. Taky si myslím, pokud je pleť citlivá jako ta tvoje, tak je velká opatrnost na místě a zkoušení kosmetických řad může být docela problém.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jenže moje dermatoložka objednává nejdříve tak za měsíc ..

A snažím se denně vypít 2,5 - 3l

Je to zvláštní, ale MK mi z toho všeho seděla asi nejvíce..

martooni
já chodím vedle k MUDr. Jelínkové
obě sou dobé, co jsem slyšela-dost spolupracují píšou to samé..
Ta tvá kamarádce dost pomohla..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mayeenka
řetízek mám bílé zlato, naušnice stříbro, nic jiného nenosím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Malajka
Dáš mi na ní kontakt do SZ, prosím?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji martooni: řetízek mám bílé zlato, naušnice stříbro, nic jiného nenosím

taky jsem nosila stříbro ale to obsahuje příměs kovů stejně jako nízkokarátové zlato...opravdu vyměn kožaře a nechej si udělat testy na kontaktní alergie, ta vyrážka vypadá jako ta moje. I když jsem všechno sundala bylo potřeba přeléčit antibiotiky a pak najednou se plet uzdravila a pigmentové fleky po pupíncích mi mizely nekolik měsíců

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené