Chtěla bych si zkusit něco objednat z ebay, ale nikdy jsem to nedělala, nemám ani paypal... celkově nejsem zkušená. Našla jsem stránku http://www.cz-ebay.cz/ Ví někdo jak to funguje? Má s tím někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
Lenka G
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

http://czechebay.cz tak mě zas zaujaly tyto stránky přijde mi to tam docela levný a jednoduchý, ale ještě jsem to nezkoušela, tak o tom nemám ani páru tak díky za infa

arrow
profile_image
syslik136
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

katuska009
Ahojky, já jsem si přes tyto stránky nechala dovézt telefon z Honkongu. Byla jsem s tím velmi spokojená a hlavně mi to přišlo brzo.Všechno jsem to nechala na nich Můžeš si tam vybrat jestli chceš, aby za tebe jen dražili, nějaké zboží nebo aby to za tebe koupili atd. Normálně se zaregistruješ,pak si vybereš něco na ebay a zkopíruješ tu webovou adresu a uděláš si u nich objednávku a pošleš ji. Oni ti pak tu objednávku zkontrolují a pošlou ti ji zpátky, jestli s tím souhlasíš. Budeš tam mít i uvedenou celkou částku, kterou jim uhradíš na jejich účet. Až jim přijde částka na účet, tak tu věc koupí. Snad jsem ti to napsala srozumitelně

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to velice jednoduchý. Najeď si na www.ebay.co.uk nebo na www.ebay.com (lepší co.uk, páč je to anglická stránka, tím pádem je to blíž), tam je potom register, pak budeš registrovaná. Potom najedeš na paypal.com a tam se taky zaregistruješ, poskytneš tam údaje o sobě a o tvé kreditní kartě. A potom můžeš nakupovat. Je to jednoduchý, platba přijde okamžitě na účet tomu, co mu posíláš peníze, takže on může zboží hned poslat.

se hlavně bojím,aby ze mě nevytahali moc peněz Mě se právě líbí, že se o tom nemusím moc starat. Nejsem líná, ale když to za mě může udělat někdo jinej

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

katuska009
Podle mě, je to zbytečný, lepší si to všechno udělat sama. S tou českou stránkou nemám zkušenosti, ale ta anglická je fakt na pohodu.

arrow
profile_image
syslik136
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

katuska009
Nemusíš se bát, že by z tebe vytahali moc peněz. Celková cena se skládá z ceny zboží+poštovné+provize(myslím, že to bylo 5%). Když jsem si přes ně nechala dovézt ten telefon, tak provize byla cca 100 Kč, což nebylo vůbec drahý. Záleží na ceně zboží a odkud by ti ho dovezli. Například vím, že z USA mají dost drahé poštovné, ale z Honkongu mě doprava vyšla na 250 Kč.

arrow
profile_image
maja25
od 14. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, objednávala jsem už 3krát a pokaždé spokojenost. Ta provize je 5% z ceny, takže u nižších položek se to vyplatí. Všechno mi přišlo rychle jak z USA (10dní), tak z UK (5dní).

arrow
profile_image
kacenkacc
od 19. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi před 14 dny jsem si objednávala přes czechebay držák/věšák na kabelku, vyšlo mě to s poštovným i jejich polatkem na 100,- a za 10 dní jsem ho měla doma, takže spokojenost.

arrow
profile_image
ouat
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A můžu se zeptat, jestli se platí nějaké CLO nebo DPH či jiné poplatky, kromě ceny za zboží, poštovného a provize?

arrow
profile_image
petik25
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak to si myslím, že nejlevnější je stejně czebay(tečka)cz Tady je provize jenom 2% a to jen když je cena nad nějakejch 900Kč. Hledala jsem a ostatní mají 5% a výš. Koupila jsem přes ně už tak 6 věcí, hlavně kosmetiku a pokaždý v pohodě a levněj než u nás. A clo jsem ně neplatila ani jednou. Myslím,že clo se platí jen když to jde na nesoukromou adresu(firma,atd).

arrow
profile_image
petik25
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lenka G:
Tak to si myslím, že nejlevnější je stejně czebay(tečka)cz Tady je provize jenom 2% a to jen když je cena nad nějakejch 900Kč. Hledala jsem a ostatní mají 5% a výš. Koupila jsem přes ně už tak 6 věcí, hlavně kosmetiku a pokaždý v pohodě a levněj než u nás

arrow
profile_image
Lenny26
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
vím že to sem nepatří. Ale holky kam se ztratila diskuze nejlepších úlovků na ebay?

arrow
profile_image
Christiana
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Poradíte mi někdo ohledně placení? Koukala jsem, že se to platí přes Paypal, ale popravdě to moc nechápu...

Cituji petik25: Tak to si myslím, že nejlevnější je stejně czebay(tečka)cz Tady je provize jenom 2% a to jen když je cena nad nějakejch 900Kč. Hledala jsem a ostatní mají 5% a výš. Koupila jsem přes ně už tak 6 věcí, hlavně kosmetiku a pokaždý v pohodě a levněj než u nás. A clo jsem ně neplatila ani jednou. Myslím,že clo se platí jen když to jde na nesoukromou adresu(firma,atd).

No já nevím, mě ta stránka přijde taková pochybná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené