arrow
profile_image
Greta1985
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli nevíte o nějaké službě, která zprostředkuje zaplacení přes paypal?
Něco jako czechebay.cz, kteří zprostředkují nákup na ebayi, ale přímo z amerických eshopů. Nevíte, prosím, o něčem takovém?
Svůj paypal si zakládat nechci, raději bych využila služeb takového ,,prostředníka'', ale aby mě to nestálo nakonec víc, než samotná objednávka.

Děkuju Vám předem!

No to si piš, že on z toho taky musí něco mít, a že na tom akorát vysolíš poplatek.
Nechápu proč si ho nechceš založit, ale jestli jsi ročník 1985, tak se poptej kamarádů, vrstevníků, paypal určitě někdo bude mít.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím, že kromě známých ti s tímhle nikdo nepomůže. založit si paypal je otázka chvilky

založ si paypal...na co českej..?! paypal je super

arrow
profile_image
Greta1985
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Samozřejmě počítám s tím, že zadarmo to nebude. Ale nechci to objednávat třeba přes mimibazar, kde si za každý dolar účtují 25 Kč. To by se mi zase hodně prodražilo.

Taky už jsem se zkoušela zeptat známých. A vážně ho nikdo nemá. Nebo to alespoň tvrdí.

Já jako furt nechápu, proč si ho nezaložíš sama, to nemáš účet a kartu nebo neumíš anglicky?

paypal fórum
http://podpora.dgx.cz/paypal/

Taky to nechápu, trvá to chviličku a nemusíš platit žádné poplatky, nic

Reaguji na Greta1985: Jaký poplatky, pořád nevím o jakých poplatcích mluvíš..nic se neplatí...........

Asi poplatky, které se vysolí zprostředkovateli.. ale proč to vůbec dělat přes nějakého?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené