ahoj holky nevim komu se svěřit pracuji na čerpací stanici. jsme tu dvě.. ale poslední dobou tu je problém, že se nám ztrácí peníze z kasy když jí po sobě počítáme. kolegyně je tu už za 20 tisíc za tajten měsíc co by jste dělali na mém místě, kdyby jste nechtěli přijít o zaměstnání. Je jasné, že když to řekneme zaměstnavateli tak řekne že to jedna z nás bere, ale jsem si jistá že v nás chyba není.

Kdo má ještě přístup do kasy, kromě vás dvou?

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A kde máš tu jistotu,že to není třeba kolegyně ? Zaměstnavateli to budete chtě nechtě muset říct pokud ten rozdíl nechcete platit ze svého. Navíc by o takové věci měl vědět. Horší bude pokud mu to budete zapírat a on se to pak dozví.Je možné,aby Vám peníze bral někdo ze zákazníků nebo někdo kdo dělá úklid ? Pokud ne,tak víc možností než,že to je někdo ze zaměstnanců není.

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď je bere jedna z vás a nebo prostě někdo kdo se k tý pokladně dostane. (uklízečka, nějaká návštěva co za vámi chodí..). Těžko říct, nikdy nemůžeš za nikoho strčit ruku do ohně..

Nemůžeš mít jistotu, že to kolegyně neřekne. Sice tvrdí, že jí tam chybí 20tis, ale opravdu jí tam chybí?

nikdo..jen my dvě... šéf si jezdí každý odpoledne pro tržbu. v 8 se zamyká benzínka a jdeme domu. Odhodlávám se to říct šéfovi, ale je jasný že prostě poletim.. jsem tu půl roku.. ona 5 let... je pravda, že už se tu vystřídali 3 ženský.. že vždycky peníze chyběli v kase.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mončís:
A nemáte uvnitř kamery, že by ses koukla.....

chybí, počítáme spolu každej den kasu... a opravdu jí ta částka chybí.

Reaguji na mončís:
Tak v tom případě pro tebe mám špatnou zprávu... Bere je tvoje kolegyně. Pokud tam nikdo jiný přístup nemá, jiná možnost není. A jestli je tam ona stále a vystřídalo se tam víc holek... tak je to myslím dost jasné. Kamarádku takhle její kolegyně také obírala, i když vehementně tvrdila, že ne.

Cituji mončís: chybí, počítáme spolu každej den kasu... a opravdu jí ta částka chybí.

No jasný, že jí ta částka chybí, když ty peníze veme a dá si je do kapsy.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud si jedzdí šéf každý den pro tržby to nekontroluje zda je vše OK ? Přece musí poznat,že je tam problém. Taky bych řekla,že je to problém kolegyně- jí chybí peníze takže i ona by za to měla nést odpovědnost, proč Ty,když Tobě nic nechybí ?

kamery máme, ale to než bych našla za ten celej den co tu byla a koukat na každej její krok... budu mu to muset říct, jsem z toho už psychicky vydeptaná.. někde je prostě chyba.

Cituji mončís: jsem tu půl roku.. ona 5 let... je pravda, že už se tu vystřídali 3 ženský.. že vždycky peníze chyběli v kase.

Cituji Erinka: No jasný, že jí ta částka chybí, když ty peníze veme a dá si je do kapsy

To je přece jasný jako facka.

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

kdo pak vyrovnává ten rozdíl? Doplácite to? Předpokládám, že máte jen jednu společnou kasu. Tak co zařídit, že bude jen jedna na kase a ta druhá nebude mít přístup apak se muže přepočítat a vzít si ji ta druhá nebo mít každá svou kasu a když by jste se střídali tak by jste se jen přepichli. Takhle to přece nemuže jít ,aby tam chybělo, vždycky tolik peněz

Cituji mončís: kamery máme, ale to než bych našla za ten celej den co tu byla a koukat na každej její krok... budu mu to muset říct, jsem z toho už psychicky vydeptaná.. někde je prostě chyba

To už si najde majitel ne... i když bych se tím klidně prokopala, 20 tisíc jsou proboha prachy jak blázen .... řekla bych to, na zlodějku jednu, už bych to dávno řešila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené