Ahoj holky , více jak před měsícem jsem z pošty posílala zásilku do USA. Myslela jsem, že ji budu muset poslat jako balík, ale slečna mi řekla, že rozměrově to není tak velké, a že to nemusím posílat jako balík. Takže nevím, jak je to teď bráno. Asi jako doporučená zásilka. Slečna řekla, že pokud mi to stačí pojistit na 800Kč, tak to nemusím posílat jako balík. 800Kč mi bohatě stačilo. Obsah balíčku byl tak za 400Kč a na poště jsem za odeslání zaplatila 300Kč.Uplynulo už asi 5 týdnů a do Ameriky nic nedorazilo. Jak to teď mám řešit? Mám nějaký doklad z pošty, ale vůbec nevím, jak se postupuje. Chci se poradit, protože se bojím, aby mě na poště neodbyli. Nějak nevěřím, že budou ochotni mi uhradit škodu, nebo balíček dohledávat. Ted už asi bude stejně nenávratně ztracen. Nebo myslíte, že je nějaká šance, že se objeví?

arrow
profile_image
Cvrnďa
od 30. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zajdi na poštu s podacím lístkem a nech sepsat reklamaci.Ale upozorňuji,že reklamace do ciziny může trvat až tři měsíce

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přesně jak píše Cvrnďa. Akorát tedy jestli na to jó nespěcháš, zajdi tam raději až příští týden, teď mají celkem fofr a ze sepisování reklamace nebudou zrovna nadšený

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tereza2708:
ještě dotaz: posílala jsi to ekonomicky nebo proiritně? (lodí x letadlem)

Já jsem posílala vloni do USA balík na začátku prosince a přišel někde v půlce února, děs běs

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené