arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušenosti s lékařkou Mudr.Renátou Hynčicovou,na internetu se o ní píše velmi málo,ale na jejích stránkách působí jako hodně dobrá zubařka,ale drahá.Nemá někdo osobní zkušenosti a popřípadě ví jaké má ceny zubních korunek a jiných ošetření?Cena konzultace je 1600Kč,ráda si za dobrou péči připlatím,ale mám obavy,aby to nebyli šílené částky.Pokud znáte jiného dobrého zubaře v okolí,budu ráda za informace.Děkuji.

arrow
profile_image
Bladdy
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem loni sháněla zubaře, jelikož stará hrůza,ke které jsem v Opavě chodila, šla do důchodu. Měla jsem v plánu přejít i s dcerou k této zubařce, ale ceny má opravdu astronomické,tak jsem raději hledala dále a nakonec se mi podařilo dostat k paní doktorce Dobrušové,má ordinaci v Kylešovicích a je skvělá, neplatí se u ní nic navíc...je sice rázná,ale svou práci dělá na 200 %, lituju,že jsem k ní nepřešla už dříve, nepřišla bych o spousty zubů. Jelikož je jen pro dospělé, tak jsem dceru přihlásila na polikliniku k paní doktorce Zuzaně Bartošové, má dětskou i dospěláckou klientelu,je mladá a taky super..a vím,že přijímala pacienty..radila bych zkusit raději ji

arrow
profile_image
Sessi
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky by mě to zajímalo, hlavně bílé výplně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené