arrow
profile_image
Janulinek
od 23. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte, v neděli večer jsem začala zvracet. Prakticky celou noc. Měla jsem si tentýž den vzít 17 přášek z platíčka v devět večer. Jelikož jsem ale zvracela radši jsem ho ani nebrala a čekala jsem až mi bude líp. Vzala jsem ho v jednu v noci ale ejhle za dvacet minut jsem zracela. Včera když jsem byla na pohotovosti tak jsem se doktorky ptala jak mám pokračovat v braní HA zda mám ukončit nebo navázat či jak. V něděli odpoledne jsem totiž ještě před zvracením měla styk. Ona mi řekla že mám normálně pokračovat a pak udělat pauzu. POslechli byste ji nebo byste navázali dalším platem z dalšího měsíce?

arrow
profile_image
ruzicka
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já bych si radši pro svůj klid zašla na gynekologii, čim dřív, tim líp

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já bych asi navázala dalším platíčkem když to byl prášek v posledním týdnu...

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já být tebou tak bych přešla na náplast Evru---- já jsem taky zvracela, ale vyloženě z antikoncepce, žaludku to svinstvo prostě nesedlo, zkusila jsem 4x HA..pak byla čerstvě na trhu Evra a používala jsem ji 8 let a žádný problémy

arrow
profile_image
Janulinek
od 23. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

v Příbalovém letáku mám napsáno přesně to samé co Alča. Právě mě dosti vykolejilo co mi ta doktorka na pohotovosti řekla. Chtěla jsem ten den přestat užívat prášky a udělat pauzu ale pokračovala jsem. A asi budu pokračovat i tím druhým platem jak je v příbaláku a udělám si těhu test. A budu se modlit že miminko ještě chvilku počká.

Ambra
Nevím zda by mi náplast vyhovovala. Jsem takový malý rejpal ničemu nedám pokoj. Bych furt do toho ždarala až by mi to přestalo na té ruce nebo někde držet. Navíc užívám Minervu a fakt sní nemám problém a hezky mi léči plet.

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janulinek
mě taky evra léčila pleť i vlasy....já ji mívala na zadku a ani jsem o ni nevěděla...alespon je šetrnější k tvýmu tělu a vnitřnostem

arrow
profile_image
Janulinek
od 23. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ambra
a neodlupuje se ti? fakt bych měla strach že mi nevydrží na kůži požadovanou dobu. Přece jenom se myješ, sem tam zadrhneš oblečením a tak.
Kolik tě stojí?

Začínám s Evrou, chci se zeptat, zda zadržuje vodu nebo ze po ní ztloustne, taky jsem slyšela, že otěhotnět jde až po roce po ní, že se musí vyčistit tělo, ale je to třeba fáma...

Zatím mám Evru týden a až na viditelnou náplast (ale to jsem věděla), mi nevadí, ba naopak, přijde mi super. Náplast se neodlepuje, a to se sprchuju 2x denně, chodím cvičit atd. Jen se za ni tak trochu stydím, přítel o ní samozřejmě ví, ale kdo ne, tak se mě na to ptá, takže na léto to asi není úplně to ideální, ale to teď neřeším. Zatím jsem moc spokojená. Pohodlí nade vše.

Holky, poraďte, Evru užívám cca měsíc, objevili se u mě problémy s nevolnostmi-zvracením, motáním hlavy, nízká teplota. už týden chodím po doktorech a mám vše v pořádku. Může to být Evrou?

Ahoj Jani,

kdysi jsem měla stejný problém se zvracením, ale vyřešila to jenom posunutím času, kdy jsem prášek brala.Jakmile jsem to nechala na ráno po snídani, byl klid.

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mám takovej problém.. Měla sem teď nějaký problémy s žaludkem a docela sem zvracela, ale vždycky se mi to podařilo až po uvedenejch čtyřech hodinách pozření antikoncepce.. Většinou ještě o něco dýl.. Myslíte že je zachována její účinnsot i když to bylo několik dní po sobě?

arrow
profile_image
kikinavese
od 22. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 11:03:50 - Připojeno během spojování:
Ha při průjmu a zvracení

Vím, že se to tu řešilo už hodněkrát, přečetla jsem si snad všechny příspěvky, ale potřebuju spíš takové uklidnění.. Užila jsem prášek ve 21:00 jako vždy- byl to 4. prášek z platíčka, ale zvracela jsem a měla průjem ve 2 hodiny ráno, potom ještě o 4. hodině ráno..pohl. styk byl v neděli..Myslím si, že se prášek stačil vstřebat, tak jak měl..ale kdyby ne- jak dlouho se mám chránit?..je možnost otěhotnění, když byl pohl.styk v neděli..potřebuju spíš takové uklidnění než když bych si myslela, že tam to otěhotnění opravdu hrozí..uvědomuju si, že to od té doby byly 4 dny, ale někde jsem četla něco o zpětném otěhotnění..Díky všem, kdo mi odpoví

arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prosím tě nestresuj myslím, že bez obav. A nějaké zpětné otěhotnění, noo, může ale pochybuji. Tak se neboj. Ono pokud to není v době ovulace, kde je nejvyšší možnost otěhotnění, tak bych to vůbec neřešila. Já s přítelem se bohužel nedomluvila On nechce kondom, já nechci prášky. Tak to řešíme přerušovanou souloží už několik let a těhotní stále nejsme. Navíc za 5 hodin, než jsi začala zvracet tak se pilulka vstřebala. To by jsi musela zvracet ihned nebo třeba do hodiny. Buď v klidu. Tabletku jsi užila, ne že by jsi zapomněla užít. A kdyby jsi ji zapoměla užít, tak mám pocit, že se přece pouze snižuje účinnost antikoncepce. Ale v procentech to není nic hrozného. I když úžíváš antibiotika, tak by se měl pár ještě navíc chránit, protože to taky snižuje účinnost,na to mě kdysi upozorňoval lékař, jak jsem byla mladičká... ale já bych to tak nehrotila

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kikinavese: pro jistotu bych s partnerem přerušovala. A udělej si test tak za 14 dní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené