Ahojky, sem tam se tady v diskuzích objevují chvály na tento šampon, že po něm rychleji rostou vlasy, tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy máte s ním zkušenosti? opravdu vám s růstem pomohl? nechávám si teď odrůst barvu z vlasů a přemýšlela jsem, že bych si ho objednala, tak se chci ujistit, že se mi to vyplatí, děkuji za odpovědi

Já jsem si ho chtěla koupit, ale nesehnala jsem ho.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Mně teda absulutně ne. Ale pomáhá proti lupům a nesvědí mě z něj hlava. Já jich mám plno.

Reaguji na danca187: Já si ho právě chci objednávat tady odsud ale poštovné stejné jako cena šamponu, proto by mě zajímalo, jestli to má vůbec cenu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no taky mě to zajímá, ale než šampon, tak sem začla brát tablety se selenem a uvidíme

Reaguji na VeronikaEma: blbá otázka, ale nechceš mi jeden prodat, když jich máš plno?
Reaguji na skarma007: no já teď beru panthenol a brala jsem biosil, tak doufám, že to k něčemu bude

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anchor:
jo biosil plus zabírá, ale já se chci dostat na 3 cm za měsíc, tak uvidíme

Reaguji na skarma007: tak o třech cm si můžu nechat jen zdát a zabírá, to je pravda, už jsem ho ale brala moc dlouho

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anchor:

tak ono to chce ty správný vitamíny, který tělo nejvíc chybí a pak se to projeví na rychlosti, ale někomu třeba ani tolik nevyrostou, pamatuju si, že dřív sem brala ten biosil a vodicku bioaqaunol U a vlasy rostly fakt 3 cm za měsíc, ale cekem mi to mastilo vlasy tak sem od toho upustila, jinak mi rostou 2 cm za měsíc, ale chci víc, páč si taky nechávám odrůstat barvu

Reaguji na skarma007: bioaquanol jsem si zrovna koupila, jak U tak i H a bohužel si teď musím mýt vlasy obden, ale řekla jsem si, že to vydržím.. protože už mám cca tříměsíční odrosty a je to fakt hrůza hrůzoucí, už abych to měla uplně odrostlé a vystříhané

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anchor:
já si ho dávala vždycky večer ten U a taky chci už svoji barvu, ale je to ještě na dlouho

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Reaguji na anchor: Klidně můžu, ale na netu je k dostání taky

Reaguji na VeronikaEma: Já vím, že je, jenže všude je poštovný 100 a víc a to mi přijde zbytečný si na stránkách koupit šampon za stovku a poštovné platit stejné

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: A ty je nakupuješ někdě u vás? Jestli ano, já bych taky měla zájem nebo holt budu muset prohledat internet

Reaguji na ifka.d: na netu je mají tady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené