arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky,
chtěla sem se zeptat,jestli se to některé z vás stalo....jelikož se mi ve vlasech záhadně objevili lupy,tak jsem si včera od přítele půjčila šampón Head and shoulders...své vlasy mám hrubé,kudrnaté a šíleně suché,koupila jsem spoustu drahých šampónů a masek na suché vlasy..ale nikdy mi nic nepomoho,bylo to snad ještě horší...ale dnes ráno jsem se vzbudila a málem jsem se zbláznila radostí,nikdy jsem neměla,tak leské a jemné vlasy,jako po šamponu Head and Shoulders,ale asi není dobré ho použávat dál,když nemám lupy,že?

arrow
profile_image
LadyLucik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tento šampon je na lupy oravdu dobrý a zabírá jako jeden z mála, to mi potvrdila i kadeřnice,ale zase říkala že po delší době hoooodně vysušuje vlasy...

arrow
profile_image
Baillinka
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, taky jsem na Head and Shoulders slyšela samou chválu...jaký konkrétně jsi prsímtě měla? Ten klasický modrý?

Ahoj
Já osobně si myslím,že když budeš šampony střídat,že se nic nestane.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nemám lupy ale mamka ho kupuje tatkovi jednou nám s mamkou došel náš šampon tak jsem taky sáhla po totmto. vlasy jsem si umyla ráno a večer už jsem je měla uplně mastné strašně se mě mastili. Za mě head and shoulders když člověka nemá lupy tak ne.
Ale pokud ti to vyhovuje tak proč ne?

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně H+S pomohl na svědění hlavy úplně perfektně Taky si myslím, že by to nemělo škodit, když budeš šampony střídat - mít doma tak 2-3 a mýt s nimi vlasy podle nálady

tak to je jedna z mála věcí tady se kterou souhlasím...tento šampon má i u mě jedničku. Jak na lupy, tak i na mastný vlasy. A taky si myslím, že když ho budeš střídat není problém ho používat nadále

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho používám už delší dobu a lupy jsem neměla už ani nepamatuju. A zatím ho nehodlám měnit.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...já lupy normálně nemívám,ale jednou za čas se objeví...druhý den po lupech ani památka a vlasy,tak lesklé a hlavně jemné sem nikdy neměla-fakt to byl děsnej rozdíl...takže ho budu jednou za čas používat...

Baillinka
...příteli pokaždé kupuji ten Head and shoulders jiný,ale teďka má tady ten Ocean lift a tím sem si i já umyla tu hlavu...

H a S

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já na tento šampón také nedám dopustit. Vyzkoušela jsem proti lupům všechno možné. Začala jsem kožní lékařkou, pak šampóny z lékáren a když nic nezabíralo, tak jsem začala zkoušet šampóny z drogérie. Je to takový můj zázrak, protože jsem se s lupy prala víc jak patnáct let.

Sice nemám problém s lupy, ale po tomhle šampónu jsou vážně krásný vlasy, a když se střída s jiným tak problém s vysušením nehrozí. Podle mého je to kvalitní šampón, ale zaleží na každém jinak, né každému sedne stejně.

arrow
profile_image
Lola27
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak koukám že sem zatím asi jediná komu nepomohl I když je pravda, že už je to tak 7let co jsem ho zkoušela a složení se mohlo trochu změnit

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Magic_Claire
...já taky s lupy nemám problém,jednou za čas se mi na hlavě objeví,ale to je fakt výjmečně...hlavně šlo o to,jak jsem měla vlasy lesklé a hebké na dotek

arrow
profile_image
PetVylez
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám Head and Shoulders na citlivou pokožku hlavy,kdysi mě strašně pokožka hlavy svěděla,ale když jsem si ho koupila,právě ten na citlivou pokožku hlavy,tak mám po problému.

arrow
profile_image
Cocosannkka
od 13. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Klidně ho dál používej, já jsem taky nikdy lupy neměla a používám jej už hooodně dlouho a prostě no - problem Konkrétně používám H&S Ocean Energy, po něm mám vlasy úplně jiné, než po kdejakém jiném šamponu, co jsem vyzkoušela (a že jich bylo). Takové lesklé, vzdušné, hebounké...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené