arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Potřebuje prosím poradit nakej šampon pro suché a poškozené vlasy? Za každé rady budu ráda Já jsem si koupila od Baley pro hnědé vlasy a k tomu i balzám,ale ten šampon moc nepomáhá mám tedy furt suché vlasy,ale jinak ten balzám je jako dobrej ale ten šampon no nevím,měla jsem i sušší vlasy než jsem si koupila ten špampon od Baley jako pomohl mi trochu ale chtěla bych něco jiného ještě a taky chci vědět jestli je nakej dobrej šampon pro scuhé a poškozené valsy

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Při výběru šamponu bych spíš respektovala potřeby pokožky hlavy - přece jen, ten šampon je primárně určený k tomu, aby zbavil kořínky mastnoty a umyl je. A z toho co píšeš máš spíš suché konce, na to bych se zaměřovala u kondicionérů a masek.

arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji ti moc za radu :-)

arrow
profile_image
Renatha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně,šampon zázrak nedělá.Kup si nějakou masku (nejlépe přírodní nebo z kadeř.potřeb)+Vyzkoušej kokosový olej z dm. Na vlhké vlasy před umytím ho naneseš na 15min až třeba 4 hoďky (čím víc tím líp).Napřed si kup menší balení (90kč),protože někomu nemusí vyhovovat.Třeba moje sestra si ho dávala pokaždé před mytím a vyléčila si spálené vlasy.Když ti nesedne využiješ ho jinak

Na drogérku se vykašli a jdi minimálně do lékárny, dobrý je třeba Revalid, nebo se koukni třeba sem .... tato řada je skvělá na poškozené a suché vlasy. Mnohokrát jsem ji rekomendovala kamarádkám a i když třeba používají Kerastase moc mi děkovali

Cituji Renatha: nejlépe přírodní nebo z kadeř.potřeb)+Vyzkoušej kokosový olej z dm

Na chemicky poškozené vlasy olej a přírodní masky? No nevím, aby to nenadělalo víc škody než užitku

arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já jsi teda koupím asi ten kokosový olej z dm a vyzkouším ho Děkuju za radu

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Renatha: někomu nemusí vyhovovat

Přesně tak. Já si koupila ten od Saloosu, mám hodně vysušený, krepatý vlasy a nepomáhá mi, at ho tam nechám jak dlouho chci. Ale stejně mizí, na ostatní věci je totiž přímo špičkovej

arrow
profile_image
sachmette
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som mala problém so suchými končekmi. Tiež som si kúpila baleu, myslím, že tú istú myslíš aj ty, ale nebola som spokojná, takže vlasové prípravky balea už nekúpim nikdy viac. Určite nejaká maska alebo balzam pomôže, len hľadaj niečo kvalitnejšie a iste aj nejaké doplnky stravy z lekárne. Pokiaľ vlasy fénuješ alebo žehlíš, kulmuješ, tak také teplo nerobí suchým vlasom dobre. Keď som svoje prestala fénovať, zlepšilo sa to. A že vraj aj sušenie vlasov po umytí uterákom spôsobuje rozštiepené končeky, takže namiesto uteráku odporúčajú obyčajné typické biele bavlnené tričko (vraj je to pre vlasy šetrnejšie) A pravidelne strihať končeky tiež pomáha

arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji ti moc za radu

arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky ti děkují moc za radu

arrow
profile_image
kiwika
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gliss Kur repair černý obal, nevysušuje při mytí a vlasy jdou dobře rozčesat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak na suché vlasy se mi osvědčila Kokosová maska od Balea. Vlasy jsem měla vysušené chemicky. A z šamponu je skvělý již zmiňovaný Absolut repair od L'Oreal Professionnel, který opravdu vlasy obalí a vyživí, přestože je to šampon a ne balzám. Takže bych ho nedoporučovala pro ty, které trápí mastné vlasy. Přesto, kombinace těchto dvou produktů mi docela zatížila vlasy, takže já je střídám.

Keratisé super, já mám teď dobou zkušenost s vlasovou maskou od Alverde - z drogerie DM - s avokádem. Vlasy jsou po tom pevnější, bohužel ale suché stejně (na to já jsem bohužel zvyklá), takže vždy ještě přidávám vlasový olej...

Jinak ale kúra super.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SmallDream: Já jsem také pro přírodní cestu... Čistý olej nemůže uškodit, spíše naopak. O většině syntetických přípravků se to říct nedá. Jinak s kokosovým olejem mám také zkušenosti a maximální spokojenost. Na roztřepené konečky pak doporučuji olej arganový.

arrow
profile_image
Makyna15
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkujíí všem za rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené