arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Baby, nechcem už vrážať peniaze do drogérkových šampónov, ktoré sú aj tak na dve veci. Poraďte nejaký dobrý šampón z lekárne, podľa možností nie moc drahý. Spolieham na vaše rady

arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda aby som to ešte upresnila, došla mi trpezlivosť. Nenašla som ani jeden taký, ktorý by mi vyhovoval. Naposledy som kúpila Gliss Kur balzam a šampón proti štiepeniu končekov a mám pocit, že sa mi tie končeky začali štiepiť ešte viac :/

arrow
profile_image
dashka
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě zkus klorane,mně pomohl s každým problámem ať už jsem měla vlasy mastný nebo suchý...momentálně mám tu řadu na suchý a poškozený vlasy,nevím jak v SK ale v ČR stojí šampon 190 Kč,kondiš to samý a maska kolem 450.

evqa
Ahoj, já toho taky vyzkoušela hodně, nejvíc mi vyhovuje zatím Revalid

Mě zase Panthehair od Mullera

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

93

Z lékárny jsem vyzkoušela řadu Klorane, bylo to v době, kdy jsem měla potíže s padáním vlasů, ale nepomohl mně vůbec, osobně mi nevyhovoval.

arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ďakujem, určite sa popýtam na to, čo ste mi popísali a snáď si konečne nájdem favorita medzi šampónmi

arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už som si našla aj na stránke nejaké šampóniky... S týmto náhodou skúsenosti nemáte? Thermal šampón, ževraj aj ten je dobrý

thermal_sampon.jpeg

Cituji evqa: Poraďte nejaký dobrý šampón z lekárne,

Já jsem vyzkoušela šampon od Vichy,měla jsem vzoreček na suché vlásky doma a můžu ti říct,že po jednom použití jsem hned poznala,že to je dobrý,mé vlasy asi poznají kvalitu

arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Simushka: nejvíc mi vyhovuje zatím Revalid

A ten Revalid máš kvůli poškozeným vlasům, nebo máš normální vlasy a jen jsi chtěla lepší šampon než jaký najdeš v drogerii?

arrow
profile_image
JeansG mojeid
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Koupila jsem si Pantehair na normální vlasy..použila podle návodu - tzn. nechat 5 minut působit. A druhý den vlasy u kořínků mastně jako nikdy. Sice mi to až tak nevadí, protože je mám po pás a myju denně, ale dost mě to překvapilo, protože takhle rychle a hodně mastné jsem je nemívala ani po použití ´silikonových´ bomb typu Head´n´ Shoulders apod.

arrow
profile_image
Minee
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky používám Revalid a jsem s ním spokojená, střídám ho s Klorane, ten mi také vyhovuje, šampony už kupuju jen v lékárně.

Z lékárny jsem měla Revalid,který úžasně voní,ale pro mé vlasy bohužel není. Teď jsem začala používat Klorane, mám řadu pro suché vlasy a řadu pro nadměrně slabé a vypadávající vlasy. Zatím jsem velmi spokojená,tak uvidím dál.

Ahojky,zdravím všechny.-))Tak jsem si tu četla co tu mnozí píší o těch šamponech a musím říci,že většina těch jmenovaných včetně Revalidu je fakt na nic. Já jsem vyzkoušela již mnoho značek,páč mám hodně choulostivou pokožku hlavy a nemohu kde jaký šampon prostě použít-i když je to z lékárny.Byla jsem jeden čas docela dost zoufalá a už nevěděla jakou značku vyzkoušet!Pak jsem se dozvěděla o značce Neutrogena.A musím říct že fakt super!Ten šampon se jmenuje T-Gel(mají různé druhy-proti lupům atd...)A Fakt jsem maximálně spokojená.Ale každému vyhovuje něco jiného.-))cena je 260kč je dražší ale myslím,že se to vyplatí.Mějte se.-)

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, v internetové lékárně jsem našla tuto akci http://www.docsimon.cz/zbozi/klorane-set-na-suche- a-poskozene-vlasy-sampon-s-mangovym-maslem-400ml-b alzam-s-mangovym-maslem-150ml-zdarma ale nechce se mi platit poštovné, neviděla jste některá prodávat tento setík v lékárně v Brně? Díky za odpověď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené