Ahojky dámy,

dneska jsem zavítala do drogérky a všimla jsem si nových šampónů od Garnieru... nějaké zkušenosti? Vypadají moc pěkně a ceny jsou také dobré.

atd. více zde, vpravo nahoře

To jsem k nim nečuchala....ale myslím, že tu byli už kdysi a že byly dobré. Ale bojím se, protože jsem takhle byla nadšená i z Herbal esences, že se vrátily a přitom byly úplně jiné. Tak jsem zvědavá na tyhle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já tedy nevím, ale když vidím ten obal, mám silný pocit že Ultra Doux zase až takovou "novinkou" nebude. Tyto šampony si pamatuji když jsem byla ještě dítě asi tak 14 let zpátky Nazvala bych to spíše comeback Každopádně šampony určitě stojí za vyzkoušení, zaujal mě ten heřmánek.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji km_lucy: Nazvala bych to spíše comeback

jj, toto už tady bylo. Dokonce v naší koupelně, ale předpokládám, že bude nějaké inovované složení, takže neporadím. (ale důvěru ve mně nějak nevzbuzuje)

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Jů, mně se hrozně lbí ten obal, připomíná mi dětství, babičku, venkov, léto...Stoprocentně nějaký vyzkouším, díky za super tip .

Jéé ty si také pamatuji, je to už hodně dlouho, Ultra doux..myslím, že jsem měla kdysi meruňkový...Každopádně asi nějaký zase vyzkouším...

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám od minulého týdne ten heřmánkový a je moc příjemný, na moje melírované vlasy po něm dokonce nemusím ani použít kondicionér a vlasy jdou krásně rozčesat, což je u mě skoro zázrak.. cena je taky víc než příznivá

Lenuska
ty jo, to zní dobře, já už ho měla skoro v košíku a pak jsem si řekla, že se radši pozeptám tak to si pro něj zajdu. I ten kondicionér k tomu vypadá pěkně.

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Patty
Já jsem taky váhala, ale pak jsem si řekla, že za ty peníze to vyzkoušení stojí, i kdybych si v něm přinejhorším měla jen prát štětce

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avanta
Jj, vidíš, máš pravdu, nevšimla jsem si, protože jinak je ten obal úplně stejný

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem na ně koukala, ale nějak jsem se nestihla kouknout na složení - obsahují silikony?

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já je viděla v Alpách ´vypadal kouzelně, ale nakonec jsem si ho nekoupila. Možná vyzkouším, až jé uvidím

arrow
profile_image
milii
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jééé měli jsme je kdysi dávno doma, ale to jsem chodila myslím ještě na základku ale byly fajn. Kde jsou ted k sehnání? V kterých drogérkách? Koupím si ho.

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji milii: Kde jsou ted k sehnání?

Viděla jsem je v Rossmannovi.

Cituji milii: Kde jsou ted k sehnání? V kterých drogérkách? Koupím si ho.

já je viděla už vlastně všude, v Albertovi, v Rossmanovi i DMce.. podle mě budou prostě všude, je to Garnier a ten dodává do supermarketů a tak.

Tak hlavně pak napište reference Já se jen bojím, abych nebyla zklamaná jako z Herbal Essences-to byl taky velký comeback a přitom jsou ty nové šampóny úplně jiné a nevoní tou typickou vůní Tak jsem zvědavá na tohleto.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené