arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte. Aké máte skúsenosti s používaním šampónov na vlasy zn. Syoss? Čítala som si tu na nich aj recenzie, ale chcela by som vedieť či ich odporúčate, prípadne, ktorý konkrétný? Díík

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

už nikdy víc měla sem ten na suché vlasy a vlasy mi vysušil ještě víc... Mamka měla nějaký jiný (myslim, na barvené vlasy, ale nejsem si uplně jistá) a taky na něj nadávala

arrow
profile_image
RadusSs258
od 10. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě taky ne..asi nejhorší šampon, co jsem kdy měla.....hlavu jsem po něm měla jak v ohni,drbala jsem se jak kdybych měla vši, to samý mamka, takže za mě už nikdy..

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kdyžtak koukni do recenzí: Syoss
Moc vysoká procenta se neobjevují, ale když koukneš přímo na konkrétní šampon, jsou lidi, kteří spokojení i jsou.
Jde i o typ vlasů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten na objem příšerně vysušuje

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě jo. Používám ho kolem roku a mám po něm nádherné vlasy....už jiný nesnesu.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chce to vyzkoušet. Někomu vyhovuje, někomu ne, asi jako s každým šamponem.
Za mě ne, mám po něm vlasy suché a takové "slámové." Ale třeba kondicionér mi nevadil, občas po něm doma sáhnu, jelikož balení vydrží fakt dlouho.

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám pro poškozené vlasy šampon a masku a spokojenost.

Mám ten na objem a Repair Therapy a za mě největší spokojenost s tím na objem, ten druhý používám jen po barvení a tak a mám po něm vlasy lesklé. Jinak mám jemné vlasy se sklonem k maštění, dlouho sem hledala šampon po kterém mi vydrží vlasy aspoň 2 dny bez maštění.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pájuš:
A ktorý používaš?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přijde mi, že tyhle šampony člověk buď miluje nebo nenávidí... já po vyzkoušení masky a po přečtení všech recenzí nějak neměla chuť je zkoušet..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nějakou dobu jsem užívala, ale strašně mi vysušily vlasy, takže teď léčím

Reaguji na Alessandra.: v žádném případě! dostala jsem k Vánocům šampon na objem a masku pro požkozené vlasy .. použila jsem 5krát a musela jsem s tím přestat .. hlava mě šíleně svědila,vlasy byli jemné,nepoddajné .. hrůza "jako ze salonu" ani náhodou

Reaguji na Alessandra.: Syoss je katastrofa, s alergickýma reakcema po jejich barvách a hlavou svědivou plnou lupů od jejich šamponu se kterýma pak chodí zákaznice díky Syossu a jsou z toho zoufalé... Ne za mě ne

Tak já jsem s jejich šampony spokojená (asi jedna z mála, jak koukám), líbí se mi na nich, že Volume lift a Repair & fullness neobsahují silikon, což může být taky důvod, proč se hodně slečnám po použití šamponu zdají vlasy hodně suché, v jiných šamponech ten silikon vlas obalí, takže potom vlasy vypadají hladce, zdravě, jenže pouze navenek. Tenhle šampon mi alespon ukáže co mám ve skutečnosti na hlavně za slámu, jelikož nemá silikon=vlas není obalený, takže pak můžu zainvestovat do kvalitního oleje/masky a vlasy krásně vyživit i zevnitř

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené