arrow
profile_image
Cathy
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sháním make-up, hlavně aby byl žlutý, nedělal masku, vypadal přirozeně, ale přesto zakryl nedokonalosti (flekatá pleť, póry, hrbolky). Mám mastnou pleť, občas vysušená místa, tudíž mívám např. šupinkatý nos. Nechci aby mapoval. Měl by vydržet a trochu matovat.
Témata o žlutých make-upech jsem tu prolezla, ale nějak nebyla pořádně prodiskutovaná a nebyly to make-upy na mou pleť. Nikdo tam už nepřidává, prosím nerušte!
K sehnání v drogerii nebo parfumerkách za přijatelnou cenu.
Děkuju za rady

Tak jen na okraj - to, že do starších témat delší dobu nikdo nepřispěl neznamená, že tam nemůžeš přispět ty, tím téma obnovit a hodit ho na první pozici ve fóru

A k samotnému problému. Neznám makeup na mastnou pleť, který by dobře kryl nedokonalosti a přitom byl vyloženě lehký. Krycí makeup prostě musí být trochu hutnější. Z toho co píšeš a co jsem vyzkoušela z drogerkových, tak by ti mohl vyhovovat Max Factor Lasting Performance, na naši žlutou pleť odstín Deep Beige 111. Ovšem nevím, jestli na tebe nebude už moc tmavý.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: že tam nemůžeš přispět ty, tím téma obnovit a hodit ho na první pozici ve fóru

Vážně? To jsem nevěděla, tak to je paráda

arrow
profile_image
Cathy
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Freja: Taky jsem o tom nevěděla.
Reaguji na mishka999: Jojo, je mi jasné, že musí být trochu hutnější, ale nechci aby byl na pleti maskoidní, jestli víš, jak to myslím. Aby se neotíral a tak. LP jsem jednou měla, odstín fajn, jen se mi po pár hodinách začal "roztékat".. Nepomáhal pudr, nic. Navíc mi zvýrazňoval póry

Co je snadnějšího, než do té drogerie vlézt, kydnout si trochu testeru do kelímku a doma si to v klidu vyzkoušet u okna.
Jestli se roztékáš, zvaž nějakou bázi pod makeup.
LP je z těch drogérkových z těch lepších, tak nevím.

arrow
profile_image
TerdaP
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jestli je to ještě aktuální...Mohl by ti vyhovovat od Bourjois Bio-Detox Organic Foundation. Odstíny jsou do žluta, je vhodný pro mastnou pleť, lehký a dobře kryje. Stojí myslím kolem 300.

Reaguji na Cathy: žluté odstíny má Maybelline, odstín nude.... na tvou pleť mi mohl být Dream matte mousse nebo Dream satin liquid.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mufallo: kydnout si trochu testeru do kelímku

Nic takového jsem v drogerce neviděla, v parfumeriích dávají normálně vzorky takhle, ale v drogerce? To si přineseš nějaký malý vlastní kelímek? Nějaký typ, kde ho seženu kdyžtak?

arrow
profile_image
sasetka
od 1. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

žlutý mak up znám od lorealu infallible odstín vanille 120 ale přijde mi docela mastný, možná se mi to jen zdá

arrow
profile_image
kaa
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mufallo: než do té drogerie vlézt, kydnout si trochu testeru do kelímku

No to si neumim představit, s tim by mě odtamtud asi rychle vyvedli

Cituji kaa: s tim by mě odtamtud asi rychle vyvedli

Proč myslíš? Testery jsou přesně k tomuto určené.

jo, když nevyvedou někoho, kdo otevírá nové řasenky.... akorát je problém, že ty testry jsou dost zkažené a vyschlé, to bych si na obličej nedala. Kolikrát z toho teče voda nebo je to tak divně zpuckovatělé.

arrow
profile_image
kaa
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: tak přijít si požádat o vzoreček třeba do parfumerie, mi přijde ok... ale v drogeriích jsou podle mě testery spíš na to, aby si člověk tak přibližně vyzkoušel odstín nebo se podíval na konzistenci - hlavně si myslím, že to tak vidí především ostraha a prodavačky (už i tady se v diskuzích přece kolikrát objevilo, že někdo poprosil o vzoreček v drogerii a prodavačka na něj koukala, jako kdyby spad z Marsu), nechtěla bych teda vidět jejich reakce, kdyby si to tam někdo přišel suveréně stáčet do kelímků

Reaguji na kaa:
Tak neříkám naplnit si 50ml kelímek od krému že Ale vzorek si vezmu úplně v klidu, protože tester slouží na testování a u makeupu holt čmárnutí na ruku mnohdy nestačí pro určení vhodnosti. A jestliže pro drogerkové makeupy neexistují samostatné vzorky, tak právě proto existují testery (Já teda spíš vždy čmárla na ruku pár odstínů, vylezla ven z drogerky a porovnala se svým obličejem, ale někomu tato metoda nevyhovuje.)

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

žlutá je sephora 05

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené