arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už opravdu nevím, jak se jich zbavit Není to make-upem, to vím určitě... Nikde jinde se mi po nanesení make-upu šupinky neudělají, pouze na jedné straně kolem nosu. Na této straně jsem kdysi nosila piercing a od té doby mám toto místo také nejčervenější. Make-up všude jinde krásně splyne s pletí a vypadá přirozeně. Nevíte, jak se šupinek zbavit? Používám pod make-up pouze bázi pod make-up Giordani Gold. Díky za odpovědi

arrow
profile_image
neposipik
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, mně se tohle stává taky, já si dělám peeling a pak pořádně promastím krémem od dermacolu a pomáhá to, je to zřejmě suchou kůží

Cituji JennynQa: Používám pod make-up pouze bázi pod make-up Giordani Gold

To si myslím, že bude problém, i pod bázi je třeba použít hydratační krém nebo gel, nechat deset minut vstřebat a pokračovat v líčení.Určitě by ti pomohl i lehký peeling nebo gommage (cca týdně).

Také jsem se divila, že po cestě do Tunisu se mi v letadle udělala šupinky okolo pusy (u koutků) a pod nosem ... nikde jinde to nemám ... Bála jsem se, aby to nebyla nějaká kožní nemoc, jelikož to vypadá divně, když máte celou pleť hebkou a hezkou a u pusy máte šupinky, které vypadají jako strupy ... Hodněkrát jsem si udělala peeling a nad barou zkoušela odrolovat, ale vždy se mi udělal červený flek, chvíly tekla krev a šupinky byly zpět ... Vypadá to doopravdy zvláštně, ale tedkon jsem si všimla, že začátkem zimy a děštivého počasí se to začíná trošku ztrácet ... Takže asi plet potřebovala hydrataci a ty horka ji vadily .. Nemám moc v oblibě krémi, jelikož mám citlivou pleť a dělaj se mi z nich pupínky, tak pouzívám jen jeden na ty stroupky ...
Jinak používám aknecolor a jsem s nim spokojená !!
Tak doufám, že to do zimy sleze samo, jinak budu muset jít za kožní a poprosit o doporučení na leaser ... Tak doufám, že se toho zbavím ...

arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky moc za rady Máte zároveň nějaký tip na dobrý krém, který by v mém případě byl pod make-up vhodný?

Nejlepší bude, když si zajdeš ke kosmetičce, která ti poradí podle typu pleti.

Reaguji na JennynQa:
A co zabralo před půl rokem, když jsi měla ty šupinky na čele? Třeba by pomohlo to samé

Reaguji na JennynQa:
Záleží na tom jaký máš typ pleti.

arrow
profile_image
Ajuswka
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem ty šupinky dřív měla, měla jsem je na čele a v těch záhybech u nosu a taky někdy na jedný tváři...bylo to protože jsem se o svojí pleť vůbec nestaral a jenom na ní patlala aknecolor, kterej jí hrozně vsušoval. Teď používám od Garnier PureActive (takový to s tim kartáčkem) na černý tečky to nepomáhá, ale šupinky jsou pryč+používám hydratační krém taky od garnier (ten růžovej) není drahej a pomáhá mi dokonale

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně pomáhají peelingový tamponky (už napuštěný) od Bel (z DM), je to taková oranžová dóza. Vydrží to na dlouho a když se objeví šupinky, může rychle a bez vody použít jeden tamponek a pokračovat v líčení.

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě peeling, dělám si ho každý týden, pleť je pak super hlaďoučká
kupuji od alverde, přírodní, není drahý!

To se mi také občas stává a pomáhá mi na to nějaký mastný krém, nejvíce asi obyčený Dove v kulaté krabičce nebo klasická modrá Nivea v modré kulaté krabičce. Lepší je asi ten Dove. Běžné krémy, co používám na celý obličej mi na to nestačí.

Promazávejte se na noc nějakou pořádně mastnou mastí z lékárny (infadolan apod.), dříve před ulehnutím, ať se hned neutře do polštáře. Pak přes den postačí i nic moc krém.

arrow
profile_image
natynaa
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také se mi to občas stává a mě pomáhá kosmetická vazelína je hodně mastná.

arrow
profile_image
modrá víla
od 6. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Udělej si peeling a před líčením si natři obličej krémem.Já to mám občas na čele a když se nakrémuju a potom až líčím,je to ok.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené