arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím dámy: ),
Surfovala jsem si po internetu a našla laser na depilace na doma. Tak jsem se chtěla zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s tímto výrobkem. Doumám nad tím, jestli vůbec bude účinný...

http://www.beauty-world.cz/kosmeticke-pristroje/la serov-z-depil-tor-venus-cw-808/

arrow
Neprodává v Bazaru

Doufám, že se někdo připojí. Myslíte, že mám šanci, kdybych si přístroj koupila, vyzkoušela a zjistila že je na*prd, ho vrátit(ve lhůte do 14dnů)?

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

http://www.dixo.cz/laserovy-depilator-pristroj-na- odstranovani-chloupku/
Myslím si že by to mělo jít vrátit a určitě kdybych měla peníze bych si ho koupila.

arrow
profile_image
sam2
od 24. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj.zde odkaz na stranky Ebuy. maji ho tu levnejsi a postovne zdarma.Recenze dobrá.Věřil bych tomu, jdu do koupi.Vychazi to levneji,jak svetlem IPL viz Remington 4,5,6000 na 3 - 6 mesicu bez chloupku za 5 - 10 000 kc.
http://viewitem.eim.ebay.cz/VENUS-Laser-Home-Hair- Remover-CW808-New-Model-FREE-Collagen-BNIB/2308003 46074/item

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sam2:
Neumím anglicky, můžete mi říct na jakém principu to funguje, já právě zvažovala Remigton... díky

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vypadá to zajímavě? Máte to některá vyzkoušené?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Domácí laserový depilátor Venus CW 808

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené